Samsung, LEVEL kulaklık serisini satışa sunmak üzere

Uzun süredir mobil cihazları yanında farklı kategoriler altında kendi aksesuarlarını da satışa sunan Samsung, LEVEL adlı üst seviye kulaklık serisini piyasaya sürmek üzere.
26 Nisan 2014 20:31
Samsung, LEVEL kulaklık serisini satışa sunmak üzere
İlk olarak MWC 2014 etkinliğinde görücüye çıkan seride LEVELin kulakiçi kulaklık, LEVELon kulaküstü kulaklık ve LEVELover kablosuz kulaküstü kulaklık modelleri yer alıyor. 
 
LEVELin modeli metal alaşımlı kenarları ile üst seviye bir kulaklık hissi verirken, kablo üzerinde müzik uygulamalarının kontrolü için butonlar bulunuyor. Ayrıca bu kısma S-Voice aktivasyon butonu da eklenmiş. Böylece menüye girmeden Samsung mobil cihazınızda doğrudan S-Voice uygulamasını başlatabiliyorsunuz. LEVELin modelinin fiyatı 149$.
 
LEVELon kulaküstü kablolu kulaklık ise 40mm boyutlarında hoparlörlere sahip. S-Voice eklentili kontrol tuşları bu üründe de yer alırken, NFC bağlantı seçeneği unutulmamış. LEVELon kulaklık modelinin fiyatı 199$.
 
LEVELover ise serinin amiral gemi kulaküstü kablosuz kulaklık modeli. 50mm hoparlörler ile üst seviye ses kalitesi sunmayı amaçlayan LEVELover, Bluetooth üzerinden mobil cihazlara bağlanıyor ve NFC ile kolayca eşleşebiliyor. S-Voice destekli kontrol merkezi bu üründe de mevcut ancak kulaklığın yan kısmında Smart Touch adında dokunmatik bir alana entegre edilmiş. LEVELover ürünün fiyatı 349$.
 
Tüm seride gürültü engelleyici mikrofonlar mevcut. Ayrıca ürünler için korumlı kılıf da sunuluyor. LEVEL serisi kulaklıkların yakın zamanda piyasaya sürülmesi bekleniyor.  
donanimhaber
Etiketler : elektronik , Kulaklık , LEVEL , Samsung
859403
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Facebooktan Yeni Bir Patent Daha!

  Facebook'tan Yeni Bir Patent Daha!

  Facebook'un aldığı yeni patent sayesinde artırılmış gerçeklik gözlüğü üzerindeki çalışmasının da detayları ortaya çıktı.
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama