Samsung Kontratlı Satış Yapacak

Samsung, Galaxy serisi modelleri için kontratlı satış yapacak. Operatörlerden bağımsız olacak olan kontratlı satış planlamasının ayrıntıları habermizde...
22 Eylül 2015 10:04
Samsung Kontratlı Satış Yapacak
Ülkemizde de, özellikle taksit kullanımının kaldırılmasıyla beraber akıllı telefon satışları, operatör kanalındaki kontratlı tercihlere kaymış oldu.
 
Ülkemiz harici diğer ülkelerde de, ülkemize nazaran daha avantajlı şekilde uygulanan bu operatör kontratlı akıllı telefon satış sistemi, Apple gibi firmalar tarafından özel olarak da uygulanıyor.
 
Son gelen bir bilgiye göre Apple ile benzer şekilde Samsung da, Galaxy cihazları için kendi kontratlı satış sistemi üzerinde çalışmalar yapıyor.
 
 
 

 
 
Forbes tarafından kaydedilen bilgilere göre Samsung, operatörlerin iki yıllık kontratlarından bağımsız olarak, doğrudan kendileri ile kontratlı Galaxy cihaz satışı yapılabilecek bir sistem üzerinde çalışıyor.
 
Aktarılan bilgilere göre bu sistem hayata geçerse, Galaxy modellerini almak isteyen kullanıcılar, operatör kontratları yerine isterlerse, doğrudan Samsung ile kontrat yaparak, sadece Galaxy modelleri olma koşuluyla cihaz edinebilecekler.
 
 
Kontratlı Galaxy fiyatları!
 
Yine Forbes tarafından kaydedilen bilgilere göre ise bu sistemin başlangıç fiyatı, 32 Dolar seviyelerinde olacak. Ancak bu fiyatın hangi kontrat süreleri için geçerli olduğu bilgisi ise, henüz aktarılmış değil. Öte yandan Samsung’un, bu sistemi hangi ülkeler kapsamında hayata geçirmek istediği de, henüz netlik kazanmıyor.
shiftdelete
705934
Bu haberler ilginizi çekebilir