Samsung Internet Browser, Android Cihazlarda Kullanıma Sunuldu!

Uzun süredir merakla beklenen Samsung Internet Browser tüm Android cihazlar için kullanıma sunuldu. İşte ayrıntılar...
31 Ekim 2017 20:20
Samsung Internet Browser, Android Cihazlarda Kullanıma Sunuldu!
Samsung‘un üzerinde uzun süredir çalıştığı tarayıcısı “Samsung Internet Browser”, tüm Android cihazlar için indirmeye sunuldu. Tarayıcının gerçekten dikkat çekici özellikleri bulunuyor.
 
 
Başlangıçta sadece belirli cihazlarda kullanılabilen Samsung Internet Browser, artık Android 5.0 ve üzeri tüm akıllı telefonlara yüklenebiliyor. 6.2 sürümüyle herkese açık hale gelen tarayıcı, ilk olarak sade arayüzüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Şirketin sanal gerçeklik başlığı Gear VR’a tam destek veren uygulama, zaman zaman can sıkıcı hale gelen reklam takibini engelleyen bir özelliğe de sahip. Bu özellik aktif edildiği zaman sayfalar bilgilerinizi takip edemiyor ve böylece gizli gezinme yapılabiliyor. Apple’ın Safari içerisinde de kullandığı sistem, baktığınız bir ürün üzerinden her yerde aynı reklamı görmenizi de engelliyor. Tarayıcı buna ek olarak gece kullanımlarına özel Night ve High Contrast modlarını da taşıyor. Bu modlar ekranı karartarak gece çok daha rahat okunabilir hale getirebiliyor.
 
Samsung Internet Browser özellikleriyle fark yaratıyor
 
 
 
Uygulamanın masaüstünde Chrome kullananlar için de güzel bir özelliği mevcut. Yer işaretlerini telefon ile bilgisayar arasında senkronize edebilen tarayıcı, temel olarak Chromium üzerine kuruluyor. Yapılan geliştirmelerle daha hızlı hale getirilen uygulama, Amerika Birleşik Devletleri’nde Samsung Pay desteğini de kullanıcılara veriyor. Mutlaka denemenizi tavsiye ettiğimiz tarayıcıyı buradan indirebilirsiniz.
 
log
813212
Bu haberler ilginizi çekebilir