Samsung, IBM ve BlackBerry'den Ortak Tablet: Secutablet

Samsung, IBM ve BlackBerry ortaklaşa tablet yapıyor. Yeni çıkacak Secutablet adındaki tabletin özellikleri ve diğer tüm ayrıntıları haberimizde...
17 Mart 2015 18:13
Samsung, IBM ve BlackBerryden Ortak Tablet: Secutablet
Teknoloji yarışında son dönemlerde geride kalan BlackBerry, eski günlerine dönme çabasını sürdürüyor. PlayBook isimli bir tableti piyasaya süren BlackBerry, tabletin özelliklerini, Samsung tabletler ile benzer yapmaya çalışmış, ancak satışlarda PlayBook büyük hayal kırıklığı yaratmıştı.
 
Samsung cephesi ise, bu haberimizde de bahsettiğimiz gibi, Android cihazlarındaki güvenlik sistemini daha da güçlendirmek için BlackBerry ile anlaşmıştı.
 
BlackBerry'in yeni tableti Secutablet'de bu anlaşmayı içinde barındıran bir tablet. Samsung, BlackBerry ve IBM'in işbirliği ile yapılmış tablet, Samsung Galaxy Tab S 10.5'in bir nevi güncellenmiş hali.
 
 
İsminden de anlaşılacağı üzere Secutablet sıradan kullanıcılardan çok, şirket yada devlet çalışanları için geliştirilmiş. Güvenliğin öncelikli olduğu tablette, kullanıcı verileri ve dosyaları iyi bir şekilde korunmakta.
 
Secutablet projesinin temeli ise BlackBerry'nin geçen sene satın alıp bünyesine kattığı güvenlik şirketi Secusmart'dan gelmekte.
 
Bu yaz satışa çıkacak olan Secutablet'in detaylı özellikleri ve fiyatı açıklandığında sizler ile paylaşacağız. Ancak dediğimiz gibi Samsung Galaxy Tab S 10.5'in güncellenmiş, geliştirilmiş hali.
webtekno
Etiketler : BlackBerry , IBM , Samsung , Secutablet , tablet
727784
Bu haberler ilginizi çekebilir