Samsung, Galaxy X'i Sınırlı Sayıda Üretecek!

Samsung, yeni dönemde çıkaracağı Galaxy X'i sınırlı sayıda üretecek. İşte katlanabilir ekrana sahip olacak Galaxy X ile ilgili ayrıntılar...
06 Ekim 2017 13:49
Samsung, Galaxy Xi Sınırlı Sayıda Üretecek!
Samsung‘un uzun süredir üzerinde çalıştığı katlanabilir akıllı telefon Galaxy X, yüksek ihtimalle 2018 yılı itibarıyla satın alınabilir olacak. Daha önce ortaya çıkan dedikodular ve sızıntılara göre Bluetooth SIG ve Güney Kore Ulusal Radyo Ajansı‘ndan sertifika alan telefonun model ismi SM-G888N0 olacak.
 
Önümüzdeki yıl Las Vegas‘ta gerçekleştirilecek CES fuarında görücüye çıkması beklenen telefona ilgili yepyeni bilgiler var.
 
Galaxy X sınırlı sayıda üretilecek
 
Gelen bilgilere göre katlanabilir yapısıyla öne çıkacak Galaxy X, önümüzdeki yıl şirketin çok sınırlı sayıda üreteceği bir model olacak. Tahminler sadece 100 bin civarında bir üretimden bahsederken, büyük ihtimalle bu telefonu sadece Güney Kore’de yaşayan insanlar görebilecek.
 
 
 
 
Önümüzdeki yıl şirketin ana odağı global olarak Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerinde olacak. Sınırlı sayıda üretilecek ve katlanabilir yapıda olmasıyla öne çıkacak X modeli ise, şirketin şimdilik prestij için satışa çıkaracağı bir model olacak. Önümüzdeki yıllarda ise bu telefonu farklı pazarlarda da görebileceğiz.
 
shiftdelete
992178
Bu haberler ilginizi çekebilir