Samsung Galaxy V Plus Tanıtıldı

Ailesine yeni akıllı telefon modelleri eklemeye devam eden Samsung'un, yeni giriş seviyesi modeli Galaxy V Plus tanıtıldı. İşte detaylar...
07 Temmuz 2015 18:49
Samsung Galaxy V Plus Tanıtıldı
2014 yılında daha az telefon duyuracağı söylenen Samsung, ne yazık ki söylenenlerin aksine yeni modeller duyurmaya devam ediyor. Akıllı telefon pazarında, Galaxy S, Galaxy Note, Galaxy A, Galaxy E, Galaxy J ve son olarak Galaxy V serileri ile yoluna devam eden marka, bugün Malezya'da yeni giriş seviye modelini tanıttı.
 
Giriş seviyenin altında kalan özellikler
 
4 inç boyutunda 800x480 piksel çözünürlüklü bir TFT ekrana sahip olan Samsung Galaxy V Plus, piyasada giriş seviye olarak adlandırdığımız pek çok Android telefonun gerisinde kalan bir donanıma sahip.
 
 
1.2 Ghz hızında 2 çekirdekli işlemci, 512 MB RAM, 2 GB depolama alanı ve 32 GB kadar MicroSD kart destekli olan Samsung Galaxy V Plus, 3 Megapiksel çözünürlükte LED flaşlı arka ve 0.3 Megapiksel çözünürlükte ön kameraya sahip.
 
En ucuz Samsung telefon
 
Muhtemel olarak gelişmekte olan ülkelerde satışa sunulacak Samsung Galaxy V Plus, Android 4.4 KitKat işletim sistemi ve çift SIm kart desteğiyle birlikte Samsung'un en ucuz telefonu olacak.
 
Daha önce 90 dolar ile en ucuz Samsung telefon ünvanını elinde bulunduran Tizen işletim sistemli Z2, yerini 82 dolar fiyat etiketi ile satılacak Samsung Galaxy V Plus'a bırakıyor. Bakalım giriş seviyenin bile altında özellikler sunan Samsung Galaxy V Plus, başarılı olabilecek mi?
shiftdelete
745858
Bu haberler ilginizi çekebilir