Samsung Galaxy Tab S3 Özellikleri Ortaya Çıktı!

Samsung'un Galaxy Tab serisinin yeni üyesi Samsung Galaxy Tab S3'ün özellikleri ortaya çıktı! İşte cihaz ile ilgili detaylar...
23 Ocak 2017 21:33
Samsung Galaxy Tab S3 Özellikleri Ortaya Çıktı!
Son günlerin adından sıkça söz ettiren Samsung’un, Galaxy Tab ailesinin bir sonraki nesil üyesi Samsung Galaxy Tab S3’ün özellikleri yavaş yavaş netleşmeye başlıyor.
 
Daha önce cihazın WiFi ve Bluetooth sertifikaları aldığı zaten biliniyordu. Bugün ise Samsung’a yakın kaynaklar tarafından cihazın teknik özelliklerine dair birtakım bilgiler ortaya atıldı.
 
 
Ortaya atılan bu bilgilere göre Samsung Galaxy Tab S3, tasarım anlamında pekte fazla bir değişiklik sunmayacak ancak donanım yönünden epey cezbedici olacak.
 
Samsung Galaxy Tab S3 özellikleri ve fiyatı
 
Gücünü Samsung’un Exynos 7420 işlemcisinden alacağı söylenen cihazın ayrıca 4 GB RAM ve yeni nesil UFS2.0 depolama birimine sahip olacağı belirtiliyor.
 
 
 
Kısaca UFS 2.0 nedir?
 
UFS 2.0 (Universal Flash Storage) olarak adlandırılan bu yeni Teknoloji, normal depolama teknolojilerine oranla 5 kat daha fazla yazma ve okuma hızı vaat ediyor.
 
Son olarak Samsung Galaxy Tab S3’ün USB Type-C bağlantısına sahip olacağının ve SM-T820, SM-T825 (4G destekli sim kartlı model) olmak üzere iki farklı varyasyonla geleceğinin yine söz konusu sızdırılan bilgiler arasında yer aldığını belirtmeden geçmeyelim.
 
Cihazın çıkış tarihive fiyatıyla ilgili ise maalesef henüz net bir bilgi veremiyoruz.
 
shiftdelete
951139
Bu haberler ilginizi çekebilir