Samsung Galaxy S8'in Yeni Görüntüsü Sızdı!

Samsung, Galaxy S8'i 29 Mart'ta resmi olarak tanıtacağını açıklamıştı. Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8 ile ilgili yeni görseller ortaya çıktı. İşte S8'e ait o görüntüler...
02 Mart 2017 09:46
Samsung Galaxy S8in Yeni Görüntüsü Sızdı!
Akıllı telefon üreticilerinin Mobil Dünya Kongresi'nde yeni amiral gemi modellerini duyurması ile birlikte gözler tekrardan Samsung'a çevrildi.
 
Samsung, son dönemin en çok merak edilen akıllı telefonlarından birisi olan Galaxy S8 ile, Galaxy Note 7'de yaşadığı facia sonrasında hatasını telafi etmek ve kullanıcılara kendini affettirmek istiyor.
 
Ancak, ortaya çıkan sızıntılar Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8'in özelliklerini ve tasarımını gözler önüne serdiği için, yeni sızıntılar kullanıcıları heyecanlandırmaz hale geldi.
 
Galaxy S8 yeni görseller ile karşınızda!
 
29 Mart tarihinde New York'ta düzenlenecek olan etkinlikte gün yüzüne çıkacak olan Galaxy S8'in hız kesmeden devam eden sızıntılarına, bugün bir yenisi daha eklendi.
 
İşte oldukça güçlü donanımı ve Galaxy S serisinde yer alan diğer modellerin aksine baştan aşağı değişen tasarımı ile dikkat çeken Galaxy S8'e ait olan yeni görseller;
 
 
 
 
shiftdelete
189611
Bu haberler ilginizi çekebilir