Samsung, Galaxy S8'in Ön Siparişlerini Almaya Başlayacak!

Samsung tarafından resmi olacak 29 Mart'ta tanıtımı gerçekleştirilecek olan Galaxy S8 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Samsung'un yeni amiral gemisinin ön siparişlerini alacağı tarih ortaya çıktı.
04 Mart 2017 08:55
Samsung, Galaxy S8in Ön Siparişlerini Almaya Başlayacak!
Samsung'un akıllı telefon kullanıcıları tarafından merakla beklenilen yeni amiral gemisi Galaxy S8, her geçen gün yeni bir sızıntı ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.
 
Tasarımı herkes tarafından bilinen ve özellikleri büyük oranda ortaya çıkan Galaxy S8 için, Samsung tarafından 29 Mart tarihinde düzenlenecek olan etkinliğe odaklanıldı.
 
 
Galaxy S8 ön siparişleri ne zaman başlıyor?
 
The Investor tarafından Samsung’a yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, Samsung’un yeni Galaxy S8 ikilisi için 10 Nisan tarihinde, yani Unpacked etkinliğinden 12 gün sonra ön siparişler alınmaya başlanacak.
 
 
Samsung'un ön sipariş veren kullanıcılara ilk teslimatları ne zaman yapacağına dair henüz bir bilgi bulunmuyor.
 
Ancak, ilk parti için 10 milyon gibi rekor bir sayıda üretim gerçekleştiren Samsung cihaz satışa çıktığında herhangi bir stok problemi yaşamayacak.
 
Ülkemizde Exynos 8895'dan güç alan versiyonu ile boy gösterecek olan Galaxy S8 ikilisinin, yükselen dolar kuru ve vergiler nedeniyle 4000 lira gibi oldukça yüksek bir fiyattan satışa çıkması bekleniyor.
 
shiftdelete
777185
Bu haberler ilginizi çekebilir