Samsung Galaxy S8'e S Pen Mi Geliyor?

Samsung'un, Galaxy Note serisinden sonra Galaxy S8 için de S Pen'i Görebiliriz.
28 Aralık 2016 22:31
Samsung Galaxy S8e S Pen Mi Geliyor?
Samsung'un hüzünle sonuçlanan büyük projesi Note 7'de yaşadığı sıkıntılar şirketin Galaxy S8 konusunda beklenmedik yenilikler yapmasına vesile olacak gibi görünüyor. Bugüne kadar sızan bilgiler doğru ise Galaxy S8, 2017 yılında Teknoloji dünyasının göz bebeği olabilir.
 
S Pen mi geliyor ?
 
Çin kaynaklarına göre, Samsung Galaxy S8 harici bir aksesuar olarak S Pen özelliğine sahip olabilir. Bu bilgi doğruysa Samsung Galaxy S serisinde ilk defa kalem kullanılmış olacak.
 
 
Şimdilik, bu özellik yalnızca Galaxy Note serisinde mevcut. Ancak Galaxy Note 7 piyasadan çekildiğinde, Güney Koreli şirketin sadık Note kullanıcıları, Galaxy S serisini satın almak için herhangi bir sebep bulamadılar.
 
Galaxy S8'e S Pen eklemek Note kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamanın bir yolu olabilir.
 
Galaxy S8'in 6-inç civarında bir ekrana sahip olacağı düşünülürse, S Pen bu telefon için çok mantıklı görünüyor. Fakat Weibo sitesine göreyse, S Pen'nin Galaxy S8'de S Pen özelliği olmayacak. Çünkü Samsung, Note serisi ile S arasındaki çizgiyi bozmak istemiyor.
 
Gelecek yıl için Galaxy Note 8'in tanıtılacağına dair ciddi haberler geldiği düşünüldüğünde Samsung'un Note 7'deki hatasını telafi etmek isterken Galaxy 8'e Note serisin özelliklerini ekleyeceğine ihtimal vermiyoruz.
 
shiftdelete
492517
Bu haberler ilginizi çekebilir