Samsung, Galaxy S8'deki Fiyat Farkını Geri Ödeyecek Mi?

Samsung, geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve S8 Plu'ın fiyatlarını Türkiye'de düşürmüştü. Peki bu telefonları önceki fiyattan alan kişiler ardaki fiyat farkını geri alabilecek mi?
22 Nisan 2017 21:13
Samsung, Galaxy S8deki Fiyat Farkını Geri Ödeyecek Mi?
Samsung’un yeni akıllı telefonları Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus her ne kadar başarılı telefonlar olsa da fiyatlarıyla eleştirilerin hedefi olmuştu ve daha telefonlar raflardaki yerini almadan fiyat konusu özelliklerin önüne geçmişti. Galaxy S8 ve S8 Plus’ın satışa çıkmasıyla birlikte de Samsung fiyatlarda düzenlemeye gittiğini duyurmuştu ve biz de size bunu aktarmıştık.
 
 
Samsung’un S8 ve S8 Plus için belirlediği yeni fiyatlar oldukça iddialı kabul edilerek olumlu tepki alırken telefonları ön siparişle alan kullanıcılar fazla para verdiklerini düşünerek aradaki fiyat farkının ne olacağını soruyordu. Samsung yaptığı açıklamada bu kullanıcılara aradaki fiyat farkının geri ödeneceğini açıkladı.
 
 
Açıkçası güncellenen fiyatlarla birlikte Samsung Galaxy S8 rakiplerine kıyasla çok daha tercih edilebilir modeller haline geldi. Bu durum Samsung’un diğer rakiplerini de zorlayacak gibi.
 
webtekno
749299
Bu haberler ilginizi çekebilir