Samsung Galaxy S8'de Yeni Sızıntı'

Samsung’un amiral gemisi olacak olan Galaxy S8 ile ilgili yeni sızıntılar gelmeye başladı. İşte haberin detayı...
08 Kasım 2016 09:50
Samsung Galaxy S8de Yeni Sızıntı
Samsung, Galaxy Note 7 ile ilgili olayların ardından herkesin merakla beklediği amiral gemisi Galaxy S8 ile ilgili sızıntıların önüne geçemeyecek gibi gözüküyor. Galaxy S8 sızıntılarının olmaması için şirket tedarikçilerini uyarmış olsa da sızıntının kaynağı yine burası oldu.
 
Samsung Galaxy S8’in ekranı ve ana ekran tuşu
 
Bir tedarikçi kanalıyla ortaya çıkan son bilgilere göre, Samsung Galaxy S8 akıllı telefonda 2K çözünürlüğünde bir ekrana yer verilecek. Daha önceki sızıntılar ise 4K bir ekrandan bahsederken bu son bilgi kafa karışıklığına sebep olmuş durumda.
 
Özellikle sanal gerçeklik için 4K ekranın çok daha iyi bir deneyim sunacağı düşünülüyordu. Öte yandan 4K bir ekranın batarya süresine olumsuz etkisi olacağı da şüphesiz.
 
 
Bir diğer detay ise Samsung tarafından tedarikçilere herhangi bir ana ekran tuşu siparişinin verilmemiş olması. Bu durum ise Galaxy S8’in ön tarafının tamamen cam olacağını ve Qualcomm’un ultrasonik parmak izi tarayıcısının ekranın altına gömülü olacağını düşündürüyor.
 
Samsung’un marka imajını toparlamak için tüm gözlerin üzerine çevrili durumda olduğu Galaxy S8 akıllı telefonuna, elindeki tüm teknolojileri dahil etmek çabasında olacağı ihtimali oldukça yüksek. 
 
shiftdelete
637353
Bu haberler ilginizi çekebilir