Samsung Galaxy S8'de Yeni Sızıntı'

Samsung’un amiral gemisi olacak olan Galaxy S8 ile ilgili yeni sızıntılar gelmeye başladı. İşte haberin detayı...
08 Kasım 2016 09:50
Samsung Galaxy S8de Yeni Sızıntı
Samsung, Galaxy Note 7 ile ilgili olayların ardından herkesin merakla beklediği amiral gemisi Galaxy S8 ile ilgili sızıntıların önüne geçemeyecek gibi gözüküyor. Galaxy S8 sızıntılarının olmaması için şirket tedarikçilerini uyarmış olsa da sızıntının kaynağı yine burası oldu.
 
Samsung Galaxy S8’in ekranı ve ana ekran tuşu
 
Bir tedarikçi kanalıyla ortaya çıkan son bilgilere göre, Samsung Galaxy S8 akıllı telefonda 2K çözünürlüğünde bir ekrana yer verilecek. Daha önceki sızıntılar ise 4K bir ekrandan bahsederken bu son bilgi kafa karışıklığına sebep olmuş durumda.
 
Özellikle sanal gerçeklik için 4K ekranın çok daha iyi bir deneyim sunacağı düşünülüyordu. Öte yandan 4K bir ekranın batarya süresine olumsuz etkisi olacağı da şüphesiz.
 
 
Bir diğer detay ise Samsung tarafından tedarikçilere herhangi bir ana ekran tuşu siparişinin verilmemiş olması. Bu durum ise Galaxy S8’in ön tarafının tamamen cam olacağını ve Qualcomm’un ultrasonik parmak izi tarayıcısının ekranın altına gömülü olacağını düşündürüyor.
 
Samsung’un marka imajını toparlamak için tüm gözlerin üzerine çevrili durumda olduğu Galaxy S8 akıllı telefonuna, elindeki tüm teknolojileri dahil etmek çabasında olacağı ihtimali oldukça yüksek. 
 
shiftdelete
39081
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • iOS 10.3.2 Beta Yayınlandı!

  iOS 10.3.2 Beta Yayınlandı!

  Bir anda cihazları güncelleme bombardımanını tutan Apple, geliştiriciler için 10.3.2 Beta 1 sürümü yayınlandı! Peki yeni beta güncellemesi ile neler geliyor? İşte ayrıntılar...
 • HTC U (Ocean) Geliyor!

  HTC U (Ocean) Geliyor!

  HTC'nin dokunmatik çerçeveye sahip yeni amiral gemisi HTC U (Ocean) yakın bir zamanda piyasaya çıkacak! İşte yeni amiral gemisi ile ilgili detaylar...
 • Huawei P10 İçin Güncelleme!

  Huawei P10 İçin Güncelleme!

  Huawei'nin yeni amiral gemisi Huawei P10 için ilk güncelleme yayınlandı! Bakalım yeni güncelleme ne gibi yenilikler sunuyor.
 • Xperia X Ultranın Konsept Görüntüleri!

  Xperia X Ultra'nın Konsept Görüntüleri!

  Sony Xperia X Ultra'nın konsept görüntüleri ortaya çıktı. İşte o dikkat çekici görüntüler...
 • LG G6nın Fiyatı Bir Ülkede Daha Belli Oldu!

  LG G6'nın Fiyatı Bir Ülkede Daha Belli Oldu!

  LG G6'nın fiyatı bir çok ülkede belli olmaya başladı. Güney Kore, Malezya ve Avustralya'dan sonra bir ülkede daha G6'nın fiyatı netleşti. İşte LG G6'nın fiyatı...
 • Altın Kaplama Huawei P10!

  Altın Kaplama Huawei P10!

  Huawei'den 24 ayar altın kaplama akıllı telefon; Huawei P10. Peki özel işlemesi ve altın kaplaması olan P10'un fiyatını ne kadar?
 • Moto X 2017 Çalışırken Görüntülendi!

  Moto X 2017 Çalışırken Görüntülendi!

  Lenovo'nun orta sınıf akıllı telefonu Moto X 2017, çalışırken görüntülendi. İşte Moto X'in görüntüleri ve özellikleri...
 • HTC One A9, Android 7.0 Nougata Kavuştu!

  HTC One A9, Android 7.0 Nougat'a Kavuştu!

  HTC One A9 için Android 7.0 Nougat güncellemesine nihayet geldi. Avrupa'daki cihazlara gelen yeni güncelleme uzun süredir bekleniyordu.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama