Samsung Galaxy S8 Rekora Koşuyor!

Samsung'un yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve S8 Plus rekora koşuyor. İki amiral gemisi Güney Kore tarihine geçti. Ön sipariş rakamları şimdiden milyonu geçti. İşte detaylar...
18 Nisan 2017 21:17
Samsung Galaxy S8 Rekora Koşuyor!
Samsung, kendi anavatanı Güney Kore'de 7 Nisan tarihinden bu yana Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinin ön siparişlerini başlatmış durumda. Şirketin yaptığı açıklamaya göre de bu ön sipariş rakamları ülkede şimdiden bir milyon barajını aşmayı başardı.
 
 
Güney Kore tarihine geçtiler!
 
Açıklanan rakamlar Güney Kore tarihinde yeni bir akıllı telefon için verilen en yüksek ön sipariş rekorunu da kırdıklarını gösteriyor. Samsung'un yaptığı açıklamalara göre dünya çapında 60 milyondan fazla S8 serisi satışı bekleniyor.
 
 
Analistlerin açıklamaları ise bu 60 milyon ünitelik beklentinin 50 milyonunun direkt olarak 2017 yılı içerisinde gerçekleşeceği yönünde. Şimdilik bu iddiaların gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceğini bilemiyoruz ama muhtemelen isabetli bir tahmin olacağını düşünüyoruz.
 
Bu rakamların gerçekten de ulaşılabilir olup olmadığını ise Galaxy S8 ailesinin 21 Nisan tarihinde satışa sunulması ile birlikte anlama fırsatına erişebileceğiz.
 
shiftdelete
799813
Bu haberler ilginizi çekebilir