Samsung Galaxy S8 Ön Siparişe Açıldı!

Samsung, Galaxy S8'i 29 Mart'ta resmi olarak tanıtacak. Fakat resmi tanıtımın yapılmasına günler kala İngiltere'de Galaxy S8'in ön siparişlerinin başladığı duyuruldu. Böylelikle Galaxy S8'in fiyatı kesinleşmiş oldu.
08 Mart 2017 20:57
Samsung Galaxy S8 Ön Siparişe Açıldı!
Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8, 29 Mart tarihinde Samsung'un düzenleyeceği özel bir etkinlikle tanıtılacak ve Nisan ayının son haftasında piyasaya sürülecek ama hakkında her gün yeni bir ilginçlik yaşanıyor demek yanlış olmaz.
 
 
Galaxy S8 nasıl ön siparişe açıldı?
 
Son olarak bugün fiyatı sızdırılan Galaxy S8'in, İngiltere'de MobileFun adlı bir mağaza tarafından 799 Sterlin ücretle ön siparişe açılması kafaları karıştırdı. Öncelikle bu fiyatın yalnızca MobileFun tarafından belirlenmiş olabileceğini ama bugün sizlere ilettiğimiz haberdeki fiyata yakın olması nedeniyle doğru olabileceğini de belirtelim.
 
Ayrıca bu belirtilen 799 Sterlin karşılığında Galaxy S8 yani Plus olmayan 5.8 inçlik modelin, 64 GB'lık sürümünü satın alacağınızın da altını çizmemiz gerekiyor. Galaxy S7'nin piyasaya sürüldüğünde 549 Sterlin fiyat etiketine sahip olduğunu düşünecek olursak, Galaxy S8'e biraz yüksek bir değer biçildiği de ortada.
 
shiftdelete
662330
Bu haberler ilginizi çekebilir