Samsung, Galaxy S8 Güncellemelerine Bir Yenisini Daha Ekledi!

Samsung, yeni amirak gemisi Galaxy S8 için yeni bir güncelleme yayınladı. İşte güncellemenin detayları...
21 Ekim 2017 10:57
Samsung, Galaxy S8 Güncellemelerine Bir Yenisini Daha Ekledi!
Samsung, Mart ayında düzenlediği Unpacked 2017 etkinliği kapsamında kullanıcılar ile buluşturduğu Galaxy S8 serisi akıllı telefon ailesi için yeni güncellemeler yayınlamaya devam ediyor.
 
Son yayınladığı güncelleme ile birlikte Galaxy S8 serisinde Bixby tuşunun devre dışı bırakılmasına imkan tanıyan Samsung’un, portre modu üzerinde çalıştığını geçtiğimiz günlerde sizlere duyurmuştuk.
 
Bu kapsamda Android 8.0 Oreo güncellemesini cihazlar ile buluşturmak için çalışmalarına ara vermeden devam eden Samsung, diğer yandan amiral gemisi için yeni bir güncelleme daha yayınladı.
 
Güncelleme ile cihazın daha stabil çalışması sağlanıyor!
 
Yaklaşık 480 MB boyutunda olan yeni güncelleme, Galaxy S8 modeli için G950FXXU1AQI9, Galaxy S8 Plus için ise G955FXXU1AQI9 sürüm numarası ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.
 
 
 
 
DeX platformunun kullanımı sırasında yaşanan sorunları gideren Samsung, bunun yanı sıra güncelleme ile birlikte kullanıcı arayüzünün performansını ve stabilitesini iyileştiren değişikliklere imza atıyor.
 
Google’ın yayınladığı Ekim ayı güvenlik yamalarının, güncelleme ile birlikte Galaxy S8 ile buluşan yeniliklerden bir diğeri olduğunu belirtmek isteriz.
 
Samsung’un güncellemenin dağıtımına hangi Avrupa ülkesinden başladığı bilinmezken, kullanıcılar Ayarlar > Yazılım Güncelleştirme yolunu takip ederek güncelleştirmenin kontrolünü sağlayabilirler.
 
shiftdelete
592418
Bu haberler ilginizi çekebilir