Samsung Galaxy S8 Active Ortaya Çıktı!

Samsung'un darbelere karşı ultra dayanıklı telefonu Galaxy S8 Active ortaya çıktı. Galaxy S8 Active IP68 sertifikası ile gelecek!
22 Mayıs 2017 21:24
Samsung Galaxy S8 Active Ortaya Çıktı!
Samsung Galaxy S8 Active hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıktı. Samsung'un suya ve darbelere karşı dayanıklı bir yapıda olan Galaxy S8 Active modeli üzerinde çalıştığı SamMobile tarafından doğrulanmıştı.
 
Galaxy S8 Active hakkında yeni detaylar!
 
Geçtiğimiz ay doğrulanan darbelere ve suya karşı direnç gösterecek olan Galaxy S8 Active hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Askeri şartlara dayanıklı olan yeni telefon sağlamlığı ile ön plana çıkacak.
 
5 fit suda 30 dakika boyunca dayanacak olan S8 Active, tasarım açısından da önemli değişiklere gidecek. Hatırlayacağınız üzere önceki Active modellerinde benzer tasarım anlayışıyla kullanıcıların karşısına çıkmıştı.
 
 
Bugün ise Galaxy S8 Active resmi olarak göründü. Telefona önden baktığımız da ise kavisli görünümün yok edildiğini görmekteyiz.
 
Şiddetli darbelere dayanıklı olması için böyle bir tasarıma giden Samsung, Galaxy S8 Active'de pil boyutunu artıracak. 4000 mAh'lik batarya boyutu ile kullanıcılar ile buluşacak.
 
shiftdelete
Etiketler : Galaxy S8 Active , IP68 , Samsung
595395
Bu haberler ilginizi çekebilir