Samsung Galaxy S7'nin Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy S7'nin teknik özellikleri kesinleşti. Daha önce birkaç teknik özelliği ortaya çıkan telefon hakkında AnTuTu sonuçlarıyla birlikte detaylı bir şekilde özellikleri belli oldu. İşte Samsung Galaxy S7'nin teknik özellikleri...
21 Ocak 2016 13:28
Samsung Galaxy S7nin Teknik Özellikleri
Daha önce ortaya çıkan Samsung Galaxy S7'nin 5.1 inç 2K ekran, Qualcomm Snapdragon 820 çipset, Adreno 530 grafik işlem birimi, 4GB RAM, 64GB dahili hafıza ve 12MP arka ve 5MP ön kamera kullanacağı ortaya çıkmıştı.
 
Bu sefer Weibo'da çıkan bir AnTuTu sonucuna göre de Samsung Galaxy S7'nin teknik özellikleri aynı detaylara sahip olarak net bir şekilde ortaya çıkmış oldu. Yukarıdaki tüm özelliklerin sadece Qualcomm yerine Exynos 8890 çipsetini kullandığı görülen sonuca göre Samsung'un Barcelona'daki Mobil Dünya Kongresi'nde bizlere sunacağı telefon da kesinleşmiş oldu.
 
 
Tekrar bir üzerinden geçmek gerekirse 5.1 inç büyüklüğe sahip 2K çözünürlüğündeki ekranı, Qualcomm Snapdragon 820 ya da Exynos 8890 çipseti, 4GB RAM ve 64 GB depolama kapasitesi, 12MP arka ve 5MP ön kamerası gibi detaylarla gelecek olan cihazın geçen seneki gibi sadece Exynos versiyonları yerine bu sefer geçmişte olduğu gibi Qualcomm'u da dahil edecek olması ise ülkemizde hangi versiyonunun geleceği merakını ortaya çıkardı.
 
Aslında daha önceleri Exynos çipsetli versiyonunu getiren Samsung, yine hangi versiyonu getirirse getirsin kullanıcı açısından bir fark olmayacağını da belirtelim. Ama Exynos 8890'ı kullanan modeli tercih etmenizi öneririz.
webtekno
718365
Bu haberler ilginizi çekebilir