Samsung Galaxy S7'de İşlemci Değişiyor

Samsung Galaxy S7'de teknik özelliklerin nasıl değişiceine dair büyük bir merak söz konusu. Kısa süre önce ise Galaxy S7 için önemli bir iddia geldi. Galaxy S7'de işlemci değişiyor ...
11 Temmuz 2015 16:16
Samsung Galaxy S7de İşlemci Değişiyor
Samsung'un amiral Galaxy S serisi, yılardır gelişmini sürdürüyor. Bugün Galaxy S6 ile yoluna devam seriye, gelecek yıl Galaxy S7 adlı yeni bir model daha eklenecek.
 
Hakkında uzun zamandır çeşitli iddialar ve dedikodular yapılan Galaxy S7 hakkında bugün önemli bilgiler paylaşıldı. Kore'li ET News kaynağı tarafından paylaşılan rapora göre Samsung'un bir sonraki amiral gemisi olacak Galaxy S7'de Qualcomm işlemciye yer verilecek.
 
 
Daha iyi olan Exynos tercih edildi
 
Son amiral gemisi modeli Galaxy S6'da, ısınmadan performansa kadar pek çok alanda Qualcomm işlemciden daha iyi olan ve 14 nm teknolojisi ile üretilen Exynos 7420 işlemciye yer veren Samsung, gelecek yıl Qualcomm işlemciyi tekrar kullanmaya başlayabilir.
 
 
Türkiye'de Exynos işlemcili modeller satıldı
 
Önceki yıllarda hem Qualcomm, hem de Exynos işlemcili farklı sürümler duyuran Samsung, Türkiye'de neredeyse her zaman Exynos işlemcili modellere yer vermişti.
 
Şu an için, yaklaşık 8 ay sonra tanıtılacak bir akıllı telefonun özelliklerini tahmin etmek çok zor. Bakalım amiral gemisi seviyesinde bu yıl Galaxy S6 ile büyük başarı yakalayan Samsung, gelecek yıl Galaxy S7 ile nasıl bir performans sergileyecek?
shiftdelete
184739
Bu haberler ilginizi çekebilir