Samsung Galaxy S7 Videoda Görüntülendi

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S7 modeli, videoda görüntülendi. Bu video sayesinde Galaxy S7 tamamen sızmış oldu. İşte Galaxy S7 tasarımı ve dahası...
17 Şubat 2016 17:24
Samsung Galaxy S7 Videoda Görüntülendi
21 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan Galaxy Unpacked etkinliğine sayılı günler kaldı. Bu etkinlikte Samsung, merakla beklenen Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerini tanıtacak.
 
Son dönemde sızıntılara engel olamayan telefon üreticileri, bu yıl da geleneği bozamadı ve telefonlarını tanıtım tarihinden haftalar öncesinde basına sızdırdı.
 
 
Galaxy S7 tasarımı böyle olacak!
 
Samsung cephesinden Galaxy S7 ile ilgili sızıntı haberleri alıyorduk. Bugün gelen sızıntı ise Galaxy S7 modelini tamamen gözler önüne seriyor.
 
 
 
 
 
Galaxy S7 microSD kart desteği ile gelebilir
 
Android Authority'den gelen Galaxy S7 sızıntısına baktığımızda; Galaxy S7'nin tasarımsal açıdan Galaxy S6 ile neredeyse aynı olacağı açıkça görünüyor. Doğal olarak Galaxy S7 farkını donanım bölümüne ortaya koyacak.
 
Galaxy S7 görselinde en dikkat çeken nokta ise microSD kart yuvası oluyor. 
 
Galaxy S7'nin Snapdragon 820 yonga seti, 4 GB RAM, 12 Megapiksel BRITCELL kamera, 3.000 mAh kapasiteli batarya ve su geçirmez özelliği ile gelmesi bekleniyor.
 
shiftdelete
73869
Bu haberler ilginizi çekebilir