Samsung, Galaxy S7 İçin Ne Zaman Güncelleme Yapacak?

Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için yakın bir tarihte güncelleme geleceği iddia edildi. İşte o tarih..
30 Aralık 2016 21:13
Samsung, Galaxy S7 İçin Ne Zaman Güncelleme Yapacak?
Samsung tarafından Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelleri için Android 7.0 Nougat sürümünün beşinci betasının gelmesiyle birlikte final sürümün çok yakında sunulacağı belirtiliyor.
 
Samsung Galaxy S7 ve S7 edge Android 7.0 Nougat için geri sayıyor
 
Son iddialara göre, Galaxy S7 ve S7 edge akıllı telefonlar için başlatılan Galaxy Beta Programı’nda sona gelinmek üzere. Android 7.0 Nougat için başlatılan bu programın sonlandırılması ile birlikte, cihazlar için son sürümün çok yakında dağıtılacağı ifade ediliyor.
 
 
Bu bilgilerin ise farklı kaynaklardan geldiğinin ve Samsung tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadığının altını çizelim. Sunulan beşinci Android beta yapısı, sonuncu olarak görülse de final sürümün sunulması için yine de birkaç hafta beklemek gerekeceği söyleniyor. Öte yandan bu güncellemenin büyük ihtimalle Ocak ayı içerisinde dağıtılması ihtimali oldukça yüksek.
 
Bu arada Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge akıllı telefonların doğrudan Android 7.1.1 Nougat sürümüne güncelleneceği konusunda iddialar ortaya atılmıştı. Son bilgiler ise böyle bir şeyin olmayacağı yönünde. Bunun sebebiyse mobil operatörlerin sadece Android 7.0 Nougat yapılarını test ediyor olması.
 
shiftdelete
497029
Bu haberler ilginizi çekebilir