Samsung Galaxy S7 Görüntülendi!

Samsung'un yeni modeli Galaxy S7 fabrikada görüntülendi. İşte merakla beklenilen Samsung Galaxy S7 modelinin görselleri...
25 Ocak 2016 16:18
Samsung Galaxy S7 Görüntülendi!
Samsung'un merakla beklenilen yeni nesil amiral gemi modeli Galaxy S7 için geri sayım sürerken tanıtım tarihinin gittikçe yaklaşmasıyla beraber sızıntılarda da artma meydana geldi.
 
Şubat ayının sonlarında düzenlenecek olan MWC 2016 kapsamında düzenlenecek bir etkinlik ile resmiyet kazanması beklenilen Galaxy S7 modeline dair ortaya çıkan son sızıntıda ise üretim bandındaki modelin ön kamerası ve ön paneli görülüyor.
 
 

 
 
Yaklaşık 1 ay sonra resmiyete kavuşması beklenilen Galaxy S7 için GSMArena, modelin üretim bandından iki görüntü paylaştı.
 
İlk görüntüde SM-G930F yani Galaxy S7 modelinde kullanılması beklenilen ön kamera modülleri yer alırken paylaşılan ikinci görselde ise Galaxy S7 modelinin ön panelini görüyoruz. Gelen son sızıntıda teknik detaylar hakkında herhangi bir şey söylenmezken modelin tasarım tarafında ise Galaxy S6 ailesinin tasarım hatlarını devam ettirdiği açık bir şekilde görülebiliyor.
 
 
Daha önceleri ortaya çıkan sızıntılara göre küçük Galaxy Note 5 diyebileceğimiz Galaxy S7 için gelen son görsellerde bunu doğrular nitelikte. 5.1 inç büyüklüğünde Quad HD ekran ile karşımıza çıkması beklenilen Galaxy S7, 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olacak. Exynos 8890 kullanması muhtemel olan Galaxy S7 ayrıca gücünü ise 3500 mAh bataryadan alacak.
shiftdelete
359087
Bu haberler ilginizi çekebilir