Samsung Galaxy S6 Edge’in Kazandığı Ödüller

Samsung Galaxy S6 Edge MWC 2015'i ödülle kapattı. İşte Samsung'un yeni telefonu Galaxy S6 Edge'in kazandığı ödüller ve otoritelerin yorumları...
10 Mart 2015 16:56
Samsung Galaxy S6 Edgein Kazandığı Ödüller
Samsung Galaxy S6 Edge MWC 2015’i ödülle kapattı.
 
Samsung Galaxy S6 edge Mobil Dünya Kongresi 2015’te özel “En İyi Yeni Telefon” ödülüne layık görüldü. Ödül fuar sırasında lanse edilen en iyi yeni cihaza veriliyor. Samsung, 2014’te Samsung Gear Fit’in ödüle layık görülmesinin ardından iki yıl üst üste bu ödülü almış oldu.
 
Samsung’un yeniden tanımlanan akıllı telefonu Galaxy S6 edge, en gelişmiş Samsung teknolojisiyle tasarım, işçilik ve performansta yeni bir standart yaratıyor. Cihazlar çok güzel bir tasarıma sahip olmalarının yanı sıra kullanılabilirlik ve işlevsellik açısından da daha önceki Galaxy cihazlarının hepsinden daha güçlü.
 
Ödül, modern tüketicilerin ve işletmelerin farklı ilgilerini ve ihtiyaçlarını karşılamak için çaba gösteren Samsung’un mobil teknoloji geliştirme alanında devam eden liderliğini vurguluyor.
 
Samsung Electronics IT ve Mobil İletişimler Bölümü Başkanı ve CEO’su JK Shin: “Galaxy S6 edge ile teknoloji ile tasarımı dünyada daha önce eşi görülmemiş bir şekilde harmanlamayı amaçlamıştık. GSMA’in bu cihazların bugüne kadarki en şık ve güçlü cihazlarımız olduğu konusunda bizimle aynı fikirde olması bizi onurlandırdı.”
 
Samsung Galaxy S6 edge, MWC 2015 devam ederken Ubergizmo’nun “Mobil Dünya Kongresi’nin En İyisi”, Mashable’ın “En İyi Seçim” ve Laptop Magazine’in “En İyi Seçim” ödülleri gibi 20’yi aşkın prestijli ödüle layık görüldü.
 
 
“Samsung, amiral gemisi ürününde basitlik, tasarım ve ölçülülüğe vurgu yaparak doğru adımı atmış.” – Mashable
 
 
“Samsung, bir akıllı telefonu mükemmel kılan en önemli noktaları sunuyor.” – Ubergizmo
 
 
“Cam ve metalden oluşan bu iki telefon gerçek anlamda baştan çıkarıcı ürünler.” – Laptop Magazine
 
 
Ayrıca, yine MWC 2015’te, Samsung’un mobil güvenlik platformu KNOX da GSMA’in prestijli “En İyi Güvenlik/Dolandırıcılıkla Mücadele Ürünü ya da Çözümü” ödülüne layık görüldü. Akıllı telefonların yazılım ve mobil güvenlik yetenekleri, bu yılki fuarın kurumsal mobil güvenlik bölümünde lanse edilen en iyi çözüm olarak kabul edildi. KNOX, ABD Savunma Bakanlığı dahil olmak üzere dünyanın pek çok yerinde devlet kurumlarından güçlü onaylar almıştı.
technolabs
299606
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Yeni iPad Pro Biraz Gecikebilir!

  Yeni iPad Pro Biraz Gecikebilir!

  Apple'ın yeni nesil tableti iPad Pro meraklılarını biraz üzecek gibi! Apple'ın Mart ayındaki etkinliğinde tanıtılacak olan iPad Pro, tanıtımdan hemen sonra satışa sunulmayacak.
 • Yurt Dışından Getirilen Cihazlara IMEI Kolaylığı!

  Yurt Dışından Getirilen Cihazlara IMEI Kolaylığı!

  Yurt dışından getirilen cihazlarda IMEI kolaylığı geldi. Açıklama Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan geldi. Artık, yurt dışından getirilip de ülkemizde değişimi yapılan cihazlara IMEI noktasında kolaylıklar sunulacak.
 • Whatsappı Bilgisayarda Kullanın!

  Whatsappı Bilgisayarda Kullanın!

  Wahatsapı bir bilgisayarda mı kullanmak istiyorsunuz? Peki ama Whatsapp Web nasıl kullanılır? Cevabı haberimizde...
 • Bilgisayardan iPhone İntenetine Bağlanma!

  Bilgisayardan iPhone İntenetine Bağlanma!

  Bilgisayarınızın interneti olmadığında iPhone'unuzun internetini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Peki bilgisayardan iPhone internetine nasıl bağlanabiliriz?
 • LG G6dan Üç Farklı Renk Çeneği

  LG G6'dan Üç Farklı Renk Çeneği

  LG, yeni amiral gemisini tanıtmaya hazırlanıyor. Pazar günü yapılacak olan resmi tanıtımda, G6'nın 3 farklı renk seçeneği ile geleceği ortaya çıktı.
 • Apple Artık Garanti Hizmeti Verecek!

  Apple Artık Garanti Hizmeti Verecek!

  Apple, garanti kapsamında olan cihazlara, servis dışında parça değişikliği yapıldığı zaman garanti hizmeti vermiyordu. Ancak yeni gelen bilgilere göre Apple, garanti kapsamı şartlarını biraz esnetecek.
 • LG G6, Tasarımı İle Tam Puan Aldı!

  LG G6, Tasarımı İle Tam Puan Aldı!

  LG'nin yeni amiral gemisi G6 dayanıklılığı ve ergonomisi ünlü endüstriyel tasarımcı Torsten Valeur’dan tam puan aldı. Detaylar haberimizde...
 • Nokia 3310 Fiyatı Netleşti!

  Nokia 3310 Fiyatı Netleşti!

  Nokia'nın efsane telefonu 3310 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Telefonun tanıtım tarihi netleşti. Peki fiyatı ne kadar olacak? Detaylar haberimizde!
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama