Samsung Galaxy S5'in çıkış tarihi belli oldu!

Akıllı telefon meraklılarının 2014'teki en büyük merakı şüphesiz ki Samsung Galaxy S5. Güney Koreli teknoloji devinin Galaxy ailesinin son yıldızı S5, yepyeni özellikleri ve tasarımı ile bir adım öne çıkıyor.
03 Ocak 2014 11:43
Samsung Galaxy S5in çıkış tarihi belli oldu!

Bilindiği üzere Samsung, yakın zaman sonra merakla beklenen amiral gemisi modeli Galaxy S5'i piyasaya sunacak. Daha önce Galaxy S5'in kavisli bir yapıda olup olmayacağı kesinlik kazanmış ve Galaxy S5'in 5.25-inch QHD ekran üretiminin başladığı iddia edilmişti. Şimdi ise Galaxy S5'in çıkış tarihi ile alakalı bir bilgi geldi.Aslında Galaxy S5'in çıkış tarihi şimdiye kadar tahmin ediliyordu. Ancak Samsung'un önemli isimlerinden birisi olan Dong-hoon Chang bu olaya geçtiğimiz gün açıklık getirdi. 

 

Koreli inews24'e konuşan Chang, Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S5'in Şubat ayında düzenlenecek olan MWC etkinliğinde açıklanacağını onayladı. Bu onayla birlikte Galaxy S5'in çıkış tarihi de kesinlik kazanmış oldu.Öte yandan şimdiye kadarki gelen bilgiler ışığında Galaxy S5'te, 64-bit Exynos işlemci ve 5.25-inch Quad HD (1440 x 2560) AMOLED ekranın yer alması bekleniyor.

haberler.com
304571
Bu haberler ilginizi çekebilir