Samsung Galaxy Round bu hafta lanse edilebilir

Samsung'un esnek OLED ekranlar konusunda uzun süredir yaptığı çalışmalar biliniyor ve firmanın en erken gelecek sene ilk esnek ekranlı ürünleri piyasaya sürmesi bekleniyordu. Ancak Güney Kore medyası firmada hareketliliğin erken başladığını rapor ediyor.
09 Ekim 2013 00:32
Samsung Galaxy Round bu hafta lanse edilebilir
Son dönemde iyice yoğunlaşan bu hareketlilik bu hafta piyasaya sürüleceği iddia edilen Galaxy Round adlı esnek ekranlı akıllı telefon konusunda yaşanıyor. 
 
Samsung'un üzerinde çalıştığı esnek ekranlar sanılanın aksine eğilip bükülmüyor ve sabit bir eğime sahip. Bu ekranlar cam alt katman yerine plastik alt katman kullanıyor. Böylece panel hem daha sağlam hem de daha düşük maliyete sahip oluyor. Eğer iddialar doğruysa Galaxy Round plastik alt katman taşıyan ilk akıllı telefon olma ünvanına da erişecek. 
 
Galaxy Round modelinin özellik olarak Galaxy Note 3 ile benzer olacağı belirtiliyor. Samsung'un Galaxy Note 3 modelinin esnek ekranlı bir versiyonunu bu ay içerisinde piyasaya süreceği bir süredir dile getirilmekteydi. İki iddia bu noktada birleşiyor. Ancak S Pen konusunda bir netlik yok. 
 
Samsung'un Galaxy Round modelini ilk etapta Güney Kore pazarına sunması bekleniyor. Eğer S Pen teknolojisi yer almazsa modelin fiyatının da Galaxy Note 3'e göre biraz ucuzlayabileceği konuşuluyor.
donanimhaber
234995
Big Boss
19 Aralık 2013, Perşembe 21:46
Gercek deil ama cok guz3l bir tip model belki apple yapr ama iphone 7 8 olaak
Big Boss
17 Aralık 2013, Salı 00:30
O tel arkacepte yanlışlıkla oturmaya gelmez :) ama süper
Bu haberler ilginizi çekebilir