Samsung Galaxy Note 4 göz kırptı

Tüm Samsung kullanıcılarının dört gözle beklediği Samsung Galaxy Note 4, kullanıcılara göz kırptı. Samsung'un sıradaki phablet telefonu olan Galaxy Note 4 ne zaman çıkacak, özellikleri neler?
07 Nisan 2014 14:59
Samsung Galaxy Note 4 göz kırptı

Samsung’un phablet telefonu Galaxy Note serisi oldukça yoğun ilgi görüyor ve Galaxy Note 3 tanıtılalı henüz 6 veya 7 ay olmuşken Galaxy Note 4 söylentileri gelmeye başladı.

 

Japon CNMO sitesinin haberine göre Samsung Galaxy Note 4, 1440 x 2560 QHD ekrana sahip olacak. Galaxy S5 içinde bu tarz bilgiler çok geldi ancak Samsung bu konuda meraklı bekleyenleri hayal kırıklığına uğrattı. Şimdi, 2K ekran hakkında spekülasyon Galaxy Note 4 üzerinde olmaya başladı.

 

 

Başka bir rivayete göre ise Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy S5 gibi su ve toz geçirmez olacak. Bu Galaxy Note serisinde su ve tozdan korunmuş olarak gelen ilk phablet telefon olacak.

 

Samsung’un yeni phablet akıllı telefonunun Berlin’de düzenlenecek olan IFA 2014 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Büyük ihtimalle diğerlerinde olduğu gibi o zamana kadar söylentiler ve sızıntılar bitmeyecek.

chip
233452
Bu haberler ilginizi çekebilir