Samsung Galaxy A Selfie Rekorunu Kırdı

Samsung, sosyal medya odaklı Galaxy A serisi akıllı telefonları ile Guinness Dünya Rekoru’na imza attı! İşte Samsung Galaxy A serisinin selfie rekoru...
06 Şubat 2015 16:46
Samsung Galaxy A Selfie Rekorunu Kırdı
Sosyal ağlar, bencilliği ön plana çıkaran ve kişinin görüntüsünü dünyaya sergilemesini teşvik eden yönüyle eleştirilse de, bizler bu fikirde değiliz. Hatta ve hatta, haber almanın en hızlı ve etkin yolunun sosyal ağlardan geçtiğine inanıyoruz.
 
Samsung’un Galaxy A serisi yeni nesil akıllı telefonları, sosyal ağ kullanımını ve özçekim fotoğrafçılığını yücelten 5 megapiksel ön kameralı ürünlerden oluşuyor. Hafta başında yurdumuzda satışa çıkan Galaxy A3 ve A5’in baş rollerde olduğu yeni Samsung promosyon çalışmasında, cihazların gelişmiş ön kameraları vurgulandı.
 
 
Güney Afrika’nın Johannesburg ve Cape Town şehirlerinde düzenlenen rekor denemesi, şehirdeki alışveriş merkezlerine sabitlenen Galaxy A serisi akıllı telefonlarla 24 saat içinde mümkün olan en fazla özçekim karesini yakalamayı hedefliyordu. 24 saatin sonunda cihazların hafızasında toplamda 12.803 adet özçekim fotoğrafı toplandığı ve bu miktarın Guinness Dünya Rekorları kitabına girmek için yeterli olduğu söyleniyor.
technolabs
924058
Bu haberler ilginizi çekebilir