Samsung, Çok Fazla Sayıda Galaxy S8 Üretti!

Samsung'un, yeni amiral gemisinden beklentileri çok büyük. Yeni, gelen bilgilere göre Samsung rekor denecek sayıda Galaxy S8 üretti. İşte haberin ayrıntıları...
02 Mart 2017 20:02
Samsung, Çok Fazla Sayıda Galaxy S8 Üretti!
Galaxy S8 için artık geri sayıma geçmiş bulunuyoruz. Bugüne kadar tonlarca Galaxy S8 sızıntısı yaşanırken, cihazın özellikleri, fonksiyonları ve diğer birçok özelliği belli oldu. Şimdiyse cihazın rekor sayıda üretimle satışa sunulacağı bilgisi elimize ulaştı.
 
 
10 milyon Galaxy S8 üretildi
 
Güney Kore'nin en ünlü web portallarından biri olan Naver'e göre, Samsung'un yeni amiral gemisi sınıfı cihazından beklentiler hayli yüksek. Üstelik bu beklenti sadece kağıt üzerinde kalmıyor. Samsung, ilk parti satışı için tam 10 milyonun üzerinde Galaxy S8 üretmiş durumda.
 
 
Samsung'un iki farklı Galaxy S8 modeli ile karşımıza çıkması bekleniyor. Edge modeli rafa kalkarken, onun tasarımını alan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus, şirketin yeni üst segment cihazları olacak. İki model arasındaki en büyük iki fark doğal olarak ekran boyutları ve batarya kapasitesi olacak.
 
Samsung cihaz üretimi noktasında iki farklı program belirlemiş. 29 Mart'ta yapılacak olan duyuruya kadar 2.7 milyon Galaxy S8 modeli üretilmiş olacak. Duyuru ile birlikte ön siparişler alındıktan sonra, dağıtım için 7.8 milyon cihaz daha üretim sürecine girecek. Böylece çıkış zamanı tam 12.5 milyon Galaxy S8 satın alınmaya hazır bekleyecek.
 
shiftdelete
750402
Bu haberler ilginizi çekebilir