Samsung Cihazlarına Zam Gelebilir!

2017'de döviz kurunun yükselmesi ile birlikte firmaların zam haberleri de peş peşe gelmeye başladı. Önümüzdeki günlerde Samsung da cihazlarına zam yapabilir.
15 Ocak 2017 23:19
Samsung Cihazlarına Zam Gelebilir!
Global büyük firmalar, genellikle fiyatlarını her yıl için belirledikleri ortalama bir sabit kur üzerinden oluşturuyorlar. 2017 yılı için belirlenecek kur rakamlarıyla beraber oluşacak olan farklılıklar da, yavaş yavaş zam olarak yansımaya başlayacak.
 
Apple'ın mevcut zammı 16 Ocak Pazartesi günü ya da bu ay sonuna kadar duyurması bekleniyor.
 
Samsung, Galaxy ve diğer tüm ürünlerine zam yapabilir
 
Aynı şekilde Samsung, Apple gibi zamları yarın açıklayabilir. Düşük bir ihtimal Galaxy S8'in gelmesine kadar bekleme ihtimali bulunsa da, sektörden aldığımız duyumlara göre, Galaxy A 2017 serisinin satışa sunulmasıyla beraber Samsung, özellikle güncel mobil cihazlarda 2017 kur rakamlarını uygulamaya sokabilir.
 
 
Samsung'un da hızlı bir şekilde yeni dolar kuru üzerinden fiyatlarını yenilerse, pek çok segmentte ortalama yüzde 10 -15 aralığında bir artış söz konusu olacak.
 
Galaxy S8 ne kadar olacak?
 
Samsung Galaxy S8'in fiyatının henüz tam net olmadığını fakat beklentilerin 4000 TL psikolojik sınır seviyesinde olacağını söyleyebiliriz. 3999 TL fiyatıyla Galaxy S8 modelinin en iddialı modeli giriş yapabilir.
 
Diğer mevcut modelerin fiyatları ise, Galaxy S8 çıkana kadar yüzde 10 - 15 arasında zamlanması bekleniyor.
 
shiftdelete
245436
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Nokia 3310 Fiyatı Netleşti!

  Nokia 3310 Fiyatı Netleşti!

  Nokia'nın efsane telefonu 3310 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Telefonun tanıtım tarihi netleşti. Peki fiyatı ne kadar olacak? Detaylar haberimizde!
 • iPhone Da Patladı!

  iPhone Da Patladı!

  Akıllı telefonların patlaması haberlerini artık sıkça duymaya başladık. Patlayan telefonlar kervanına iPhone'da katıldı. Bu sefer de iphone 7 Plus patladı. Üstelik dumanları da kameraya yansıdı. Peki bu patlamaya ne sebep oldu?
 • iPhone 6 ve 6sde Yaşanan Sorun Çözüldü!

  iPhone 6 ve 6s'de Yaşanan Sorun Çözüldü!

  iPhone 6 serisinde yaşanan aniden kapanma sorunu kullanıcılar tarafından oldukça şikayet edilmişti. Şikayetler üzerine Apple tarafından açıklama yapıldı. Detaylar haberimizde...
 • LGnin Yeni Gücü LG X Power 2 Tanıtıldı!

  LG'nin Yeni Gücü LG X Power 2 Tanıtıldı!

  LG'nin güçlü telefonu LG X Power 2 tanıtıldı. MWC 2017'de görücüye çıkacak olan LG X Power 2, 4500 mAh gücünde pile sahip. X Power 2'nin işletim sistemi ise Android Nougat olacak.
 • İşte HTC U Ultra Fiyatı!

  İşte HTC U Ultra Fiyatı!

  HTC U Ultra'nın fiyatı belli oldu. HTC U Ultra 1 Mart'tan itibaren raflardaki yerini alacak. Yalnız HTC'nin yeni telefonunun fiyatı oldukça yüksek görünüyor.
 • Sony Xperia X 2017 Ortaya Çıktı!

  Sony Xperia X 2017 Ortaya Çıktı!

  Mobil Dünya Kongresi yaklaştıkça firmaların tanıtım yapacağı ürünlerde netleşmeye başladı. Sony de MWC 2017'de Xperia X 2017 tanıtacağı iddia edildi!
 • Galaxy S8 Plus Detaylandı!

  Galaxy S8 Plus Detaylandı!

  Samsung'un 1 ay sonra resmi olarak tanıtması beklenen telefonu Galaxy S8 Plus hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Evan Blass Twitter'dan Galaxy S8 Plus'ın özelliklerini paylaştı.
 • Vestelin Yeni Telefonu Geliyor!

  Vestel'in Yeni Telefonu Geliyor!

  Vestel yeni telefonunu resmi olarak Mobil Dünya Kongresi'nde duyurmaya hazırlanıyor. Vestel yeni Venüs telefonu ile yeni segmente geçecek.
En Çok Okunan Haberler
 • iPhone Da Patladı!iPhone Da Patladı!
  Akıllı telefonların patlaması haberlerini artık sıkça duymaya başladık. Patlayan telefonlar kervanına iPhone'da katıldı. Bu sefer de iphone 7 Plus…
 • İşte HTC U Ultra Fiyatı!İşte HTC U Ultra Fiyatı!
  HTC U Ultra'nın fiyatı belli oldu. HTC U Ultra 1 Mart'tan itibaren raflardaki yerini alacak. Yalnız HTC'nin yeni telefonunun fiyatı oldukça yüksek…
 • iPhone 6 ve 6sde Yaşanan Sorun Çözüldü!iPhone 6 ve 6s'de Yaşanan Sorun Çözüldü!
  iPhone 6 serisinde yaşanan aniden kapanma sorunu kullanıcılar tarafından oldukça şikayet edilmişti. Şikayetler üzerine Apple tarafından açıklama…
 • Hackerların Tuzağına Düşmeyin!Hackerların Tuzağına Düşmeyin!
  Hackerlar bu sefer Google Chrome'u kullanarak kullanıcıları tuzağa düşürüyor. Bu yüzden kullanıcılar hayli tedirgin durumda. Fidye virüsü adı verilen…
 • LGnin Yeni Gücü LG X Power 2 Tanıtıldı!LG'nin Yeni Gücü LG X Power 2 Tanıtıldı!
  LG'nin güçlü telefonu LG X Power 2 tanıtıldı. MWC 2017'de görücüye çıkacak olan LG X Power 2, 4500 mAh gücünde pile sahip. X Power 2'nin işletim…
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama