• Anasayfa
 • Yazılım
 • Samsung Cihazları İçin Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Tarihleri

Samsung Cihazları İçin Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Tarihleri

Samsung'un Android 6.0 Marshmallow alacak modelleri için güncelleme tarihleri sızdırıldı. İşte Samsung modelleri için Android 6.0 Marshmallow güncelleme tarihleri...
15 Kasım 2015 17:35
Samsung Cihazları İçin Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Tarihleri
Android 6.0 Marshmallow güncellemesini hızlı vermeye çalışan markalardan Samsung, G4 için Android 6.0 güncellemesini yayınlayan büyük rakibi LG'nin gerisinde kalırken, bugün önemli bir sızıntı gerçekleşti. Daha önce Android 6.0 Marshmallow güncellemesini vereceği modelleri açıklayan Samsung'un şimdi de Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yayınlayacağı tarihler ortaya çıktı.
 
 
 
Galaxy Note 5 ve S6 Edge+ Android 6.0 Marshmallow güncellemesi
 
Sızıntıya göre güncellemeyi ilk olarak Aralık 2015 tarihinde Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ modelleri alacaklar.
 
Galaxy S6 ve S6 Edge Android 6.0 Marshmallow güncellemesi
 
Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ modellerinin ardından ise Android 6.0 Marshmallow güncellemesi, amiral gemisi Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri için Ocak 2016 tarihinde yayınlanacak. 
 
 
Galaxy Note 4 ve Note Edge Android 6.0 Marshmallow güncellemesi
 
Galaxy S6'nın ardından ise Galaxy Note 4 ve Galaxy Note Edge modelleri için Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin Şubat 2016 tarihinde geleceği görülüyor. Diğer Android 6.0 Marshmallow alacak Samsung modelleri içinse kesin bir tarih belirlenmediği ortada.
 
Galaxy S5, Alpha, A8, A7, A5, A3, E7 ve E5 Android 6.0 güncellemesi
 
Ancak tahminimize göre güncellemeler bu şekilde ay ay devam edecek ve Android 6.0 Marshmallow güncellemesi, Galaxy S5 ve Galaxy Alpha modelleri için Mart 2016 tarihinde, Galaxy A8 ve Galaxy A7 için Nisan 2016 tarihinde, Galaxy A5 ve Galaxy A3 için Mayıs 2016 tarihinde, Galaxy E7 ve Galaxy E5 için Haziran 2016 tarihinde gelecek.
 
Ancak bunlar sadece sızıntı ve tahminden ibaret. Resmi bir açıklama olmadığı için Samsung, Android 6.0 Marshmallow güncellemesini daha erken ya da geç verebilir.
shiftdelete
82697
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Huawei nin Yeni İşletim Sistemi Ne Zaman Geliyor.

  Huawei' nin Yeni İşletim Sistemi Ne Zaman Geliyor.

  Huawei, MWC 2017'de akıllı telefonların yanı sıra yeni işletim sistemi EMUI 5.1'i de tanıtmaya hazırlanıyor. İşte Huawei EMUI 5.1 hakkında daha fazlası...
 • WhatsApp Yeni Güncellemesi!

  WhatsApp Yeni Güncellemesi!

  Whatsapp'a yeni bir güncelleme geldi. Whatsapp'ın yeni güncellemesi Status bugünden itibaren aktif olacak.
 • iOS 10.3 Beta 3 Güncellemesi Yayınlandı!

  iOS 10.3 Beta 3 Güncellemesi Yayınlandı!

  Apple, geliştiriciler için iOS 10.3 Beta 3 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme acaba ne gibi yenlikler sunuyor. Detaylar haberimizde...
 • Tindera Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Tinder'a Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Dünyanın en popüler çöpçatanlık uygulaması olarak kabul edilen Tinder, çok yakında kısa video paylaşımları yapılabilecek şekilde güncellenebilir.
 • VSCO X Uygulaması Hizmete Sunuldu!

  VSCO X Uygulaması Hizmete Sunuldu!

  iOS ve Android platformunda yer alan başarılı fotoğraf düzenleme uygulaması VSCO'nin yeni hizmeti olan VSCO X'i kullanıma sunuldu.
 • OneDrive Güncellemesi!

  OneDrive Güncellemesi!

  OneDrive uygulamasını güncelledi. Güncelleme birçok yeniliği de beraberinde getirdi. Buyurun birlikte detaylarını inceleyelim.
 • Windows 10 Cloudtan Kötü Haber!

  Windows 10 Cloud'tan Kötü Haber!

  Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 10 Cloud henüz tamamlanmadı. Fakat Longhorn isimli Twitter kullanıcısı Windows 10 Cloud'u hacklediğini duyurdu.
 • Windows 10da Açık!

  Windows 10'da Açık!

  Microsoft'un işletim sistemi Windows 10'da 0 gün açığı keşfedildi. Peki Hacker'lar Windows 10'unu kolayca hackleyebilir mi?
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama