Samsung Bixby'nin İlk Görüntüsü Ortaya Çıktı!

Samsung'un yeni sanal asistanı Bixby hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Siri ve Alex'ya rakip olan Bixby, bakalım nasıl olacak!
23 Mart 2017 00:14
Samsung Bixbynin İlk Görüntüsü Ortaya Çıktı!
Samsung'un bu yıl Galaxy S8 ile kullanıcılara sunacağı sanal asistanı, Bixby hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor.
 
Samsung Bixby hakkında bir video paylaşıldı!
 
Uzun zamandır söylenti haberleri ile gündemde olan Samsung'un yeni sanal asistanı Bixby, hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı.
 
Yaklaşık bir hafta sonra piyasaya sunulacak olan Galaxy S8 ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkacak olan Bixby, rakiplerine şimdiden oldukça iddialı bir duruş sergiliyor.
 
Siri ve Alexa'ya rakip olacak olan Bixby ile ilgili bir video sızdırıldı. Yayınlanan video ile Samsung'un yeni sanal asistanını görmekteyiz.
 
 
Fakat yayınlanan videonun kalitesinin düşük olmasından dolayı, Bixby'nin arayüzü tasarımını anlamakta zorluk çekmekteyiz. Ancak yayınlanan videoda gördüğümüz gibi, yeni sanal asistan parmak dokunuşlarına göre farklı tepkiler veriyor.
 
Sızdırılan videoda, tam olarak anlaşılmasa da sol üst köşede Bixby  logosunu görmekteyiz. Henüz bu görüntülerin gerçek mi, yoksa değil mi bilinmiyor. Fakat ilerleyen günlerde Samsung yetkilileri bu görüntüler hakkında resmi bir açıklama yapması bekleniyor.
 

 

shiftdelete
432290
Bu haberler ilginizi çekebilir