Samsung Asus'a mı özeniyor ?

Samsung "PadFone" tarzında bir cihaz mı hazırlıyor ?
29 Aralık 2013 18:32
Samsung Asusa mı özeniyor ?
Hem akıllı telefon hem de tablet cihazlarını biraraya toplayan Asus'un PadFone konsepti 4 nesildir piyasada yer alıyor. Bir de mini versiyonuna kavuşan PadFone konsepti, tüketici tarafından ilgi görse de yüksek fiyatları nedeniyle başarılı satışlara ulaşabilmiş değil.
 
Asus haricinde Çinli TransPhone modeli de aynı konsepti uygun fiyatlarla memleketindeki tüketicilere sunmaya devam ediyor. 
 
Ancak ortaya çıkan bazı bilgiler Samsung'un da bu tarzı benimseyebileceğini gösteriyor. Firmanın kısa süre önce akıllı telefon ve tablet kategorisinde tescil ettirdiği Galaxy Hit ismi, benchmark skorlarında ortaya çıkan gizemli cihazlar ve patenti alınan tablet docku Galaxy ailesine bu konsepti ekleyebileceğini ortaya koyuyor. 
 
 
AnTuTu benchmark sitesinde ortaya çıkan iki gizemli cihaz SM-G900S ve SM-G900F model numaralarına sahip. SM-G900F modelinde 1080x1920 piksel çözünürlük yer alırken, SM-G900S modelinde ise 1440x2560 piksel çözünürlük mevcut. Her iki cihaz da Snapdragon 800 yongasetinden gücünü alıyor. Çözünürlüklere bakıldığında SM-G900F modelinin akıllı telefon, SM-G900S modelinin de tablet docku olduğu kanısına varılıyor.
 
Samsung'un hem tablet hem de akıllı telefon kategorisinde tescil ettirdiği Galaxy Hit ismi de bu iddiaları destekliyor. Ancak bu konu ile ilgili şimdiye kadar herhangi bir ipucuna rastlanmadığı için Samsung'un ne tür bir cihaz hazırladığı bilinmiyor. Bunun yanında model numaralarının bir cihazın iki farklı versiyonu olacağını belirtenler de mevcut. 
donanimhaber
685144
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • iOS 10.3.2 Beta Yayınlandı!

  iOS 10.3.2 Beta Yayınlandı!

  Bir anda cihazları güncelleme bombardımanını tutan Apple, geliştiriciler için 10.3.2 Beta 1 sürümü yayınlandı! Peki yeni beta güncellemesi ile neler geliyor? İşte ayrıntılar...
 • HTC U (Ocean) Geliyor!

  HTC U (Ocean) Geliyor!

  HTC'nin dokunmatik çerçeveye sahip yeni amiral gemisi HTC U (Ocean) yakın bir zamanda piyasaya çıkacak! İşte yeni amiral gemisi ile ilgili detaylar...
 • Huawei P10 İçin Güncelleme!

  Huawei P10 İçin Güncelleme!

  Huawei'nin yeni amiral gemisi Huawei P10 için ilk güncelleme yayınlandı! Bakalım yeni güncelleme ne gibi yenilikler sunuyor.
 • Xperia X Ultranın Konsept Görüntüleri!

  Xperia X Ultra'nın Konsept Görüntüleri!

  Sony Xperia X Ultra'nın konsept görüntüleri ortaya çıktı. İşte o dikkat çekici görüntüler...
 • LG G6nın Fiyatı Bir Ülkede Daha Belli Oldu!

  LG G6'nın Fiyatı Bir Ülkede Daha Belli Oldu!

  LG G6'nın fiyatı bir çok ülkede belli olmaya başladı. Güney Kore, Malezya ve Avustralya'dan sonra bir ülkede daha G6'nın fiyatı netleşti. İşte LG G6'nın fiyatı...
 • Altın Kaplama Huawei P10!

  Altın Kaplama Huawei P10!

  Huawei'den 24 ayar altın kaplama akıllı telefon; Huawei P10. Peki özel işlemesi ve altın kaplaması olan P10'un fiyatını ne kadar?
 • Moto X 2017 Çalışırken Görüntülendi!

  Moto X 2017 Çalışırken Görüntülendi!

  Lenovo'nun orta sınıf akıllı telefonu Moto X 2017, çalışırken görüntülendi. İşte Moto X'in görüntüleri ve özellikleri...
 • HTC One A9, Android 7.0 Nougata Kavuştu!

  HTC One A9, Android 7.0 Nougat'a Kavuştu!

  HTC One A9 için Android 7.0 Nougat güncellemesine nihayet geldi. Avrupa'daki cihazlara gelen yeni güncelleme uzun süredir bekleniyordu.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama