S7 edge Injustice Edition Türkiye Fiyatı ve Detayları

Samsung Galaxy S7 Edge Injustice Edition, Türkiye'ye geliyor! İşte Galaxy S7 edge Injustice Edition modelinin özellikleri, kutu açılış videosu ve fiyatı...
11 Haziran 2016 16:11
S7 edge Injustice Edition Türkiye Fiyatı ve Detayları
Samsung ve Warner Bros. Interactive Entertainment işbirliğinde geliştirilen Galaxy S7 edge Injustice Edition modelinin Türkiye fiyatı belli oldu. Sınırlı sayıda satışa çıkacak Batman temalı akıllı telefon için Samsung Türkiye ülkemiz için tavsiye edilen satış fiyatına açıklık getirdi.
 
 
Samsung Türkiye, Facebook üzerinden yöneltilen bir soru üzerine Galaxy S7 edge Injustice Edition modelinin Türkiye’de 4.199 liradan satışa sunulacağı bilgisini verdi.
 
 

 
Batman hayranlarının sabırsızlıkla beklediği model fiyatı itibariyle ülkemize giriş yapan en pahalı akıllı telefonlar arasına ismini yazdıracak.
 
Galaxy S7 edge’in standart modeli ise hatırlanacağı üzere ülkemize 3.299 liradan giriş yapmıştı.
 
Galaxy S7 edge Injustice Edition’ın arka bölümünde altın renginde Batman logosu yer alıyor. Yine telefonda arayüz simgeleri, duvar kağıtları ve kutu içeriği Batman’e özel olarak tasarlanmış. Kutu içeriğinde ek olarak Gear VR sanal gerçeklik başlığı yer alıyor.
 
 
Galaxy S7 edge Injustice Edition modelini sekiz çekirdekli Exynos 8890 işlemcisi güç veriyor. Telefonun tüm donanım özelliklerinin Galaxy S7 edge ile aynı olduğunu belirtelim.
 
Galaxy S7 edge Injustice Edition resmi kutu açılış videosu;

shiftdelete
974876
Bu haberler ilginizi çekebilir