Renkli AirPods!

Apple'ın kablosuz kulaklığı AirPods'un yeni renk seçenekleri geliyor! 58 renk seçeneği sunan Colorware ile artık istediğiniz renkteki AirPods'u tercih edebilirsiniz.
23 Şubat 2017 20:16
Renkli AirPods!
Apple AirPods kablosuz kulaklıkların sunduğu tek renk seçeneği olan beyaz size yetmiyorsa, Colorware bu derdinizi sunduğu 58 renk seçeneği ile çözebilir. İşte, Colorware tarafından AirPods için sunulan 58 renk seçeneğinin detayları.
 
 
Colorware sayesinde Apple AirPods’lar rengarenk!
 
Popüler ürünleri farklı renklendirmelerle piyasaya sürmesiyle ünlü Colorware, şimdi de Apple AirPods kablosuz kulaklıklara el atmış durumda. AirPods için parlak ve mat, düz ve metalik detaylarla olmak üzere 58 renk seçeneği sunan şirket ayrıca, kılıf görevi de gören şarj ünitesini ayrı, sağ ve sol kulaklığı ayrı renklendirme olanakları da sunuyor.
 
 
Colorware, kullanıcıların tercihte bulunması için özel bir sayfa hazırlayarak, buradan istedikleri seçimleri yapmalarını sağlamış. Bu arada belirtmekte fayda var; Colorware, Apple AirPods üzerine vinil bir kaplama yapmıyor, doğrudan boyuyor.
 
Apple AirPods yurtdışında normalde 159 dolar fiyat etiketine sahip. Colorware tarafından özelleştirilmiş AirPods’lardan almak ise fiyatı adeta ikiye katlıyor ve 289 dolara geliyor. Ek olarak kılıfı da renklendirmek isterseniz ekstra 30 doları daha gözden çıKarmanız gerekiyor. Yani sadece renk farkı için bu kadar para vermek ne kadar mantıklı, sizlerin takdirine bırakıyoruz.
 
 
Öte yandan böyle bir hizmeti oldukça merakla bekleyen kullanıcıları varmış gibi gözüküyor, çünkü Colorware sayfasında şu an tüm ürünler tükenmiş durumda! Stokların yenilenip yenilenmeyeceği konusunda bir bilgi de şu an için yok.
 
shiftdelete
258390
Bu haberler ilginizi çekebilir