Remix OS İle Bilgisayarınızı Android'e Dönüştürün!

Bilgisayarınızı Android'e dönüştüren Remix OS, ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu. İşte tüm detaylar ve adım adım kullanımı...
14 Ocak 2016 13:20
Remix OS İle Bilgisayarınızı Androide Dönüştürün!
Jide ekibi, Remix işletim sisteminin yeni versiyonu olan Remix OS 2.0'ı ücretsiz olarak internet sitesinde sunacağını belirtmişti. 
 
Jide tarafından yapılan açıklamalara göre Remix işletim sisteminin internet sitesinden işletim sistemini indirebilirsiniz. İşletim sisteminin internet sitesine buradan  erişebilirsiniz. 
 
 
İşletim sisteminin nasıl bir yapıya sahip olduğunu yeniden anlatmakta fayda var. Remix, işletim sisteminin yazılımını yapan mühendislerin de dediği gibi Windows, Chrome ve Android'in karışımıyla oluşturulmuş olan bir işletim sistemidir. Bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bu işletim sistemini indirmenizin ardından bir USB'ye kopyalayabilir ve USB'yi her takışınızda işletim sistemini çalıştırabilirsiniz.
 
Remix'in deneyebileceğimiz tek sürümü bugün indirilmeye sunuldu, bu nedenle işletim sisteminin hangi oyunları desteklediği hakkında çok bilgimiz maalesef yok ancak eriştiğim bazı görsellere göre Clash of Clans tarzı oyunların işletim sistemi üzerinden oynanabildiği söyleyebiliriz.
webtekno
405577
Bu haberler ilginizi çekebilir