Razer'ın Yeni Kulaklığı Tanıtıldı!

Razer, yeni telefonunu tanıttıktan sonra şimdi ise yeni kulaklığını tanıttı. İşte yeni kulaklığın özellikleri ve fiyatı...
19 Kasım 2017 11:18
Razerın Yeni Kulaklığı Tanıtıldı!
Oyuncu donanımı denildiği zaman akıllara gelen ilk firmalardan Razer, kısa süre önce Hammerhead USB-C kulaklık modelini tanıttı.
 
 
Tüm detaylarına burada ulaşabileceğiniz Razer Phone‘a eşlik etmesi için hazırlanan Hammerhead USB-C, isminde de yer aldığı üzere cihazlara USB-C portundan bağlanıyor. Kulak içi formunda hazırlanan ürün, daha önce Apple’a özel olan versiyon ile aynı tasarım çizgisini paylaşıyor. Bu açıdan şık görünen ve şirketin yeşil rengi öne çıkartan ürün, özel bir DAC birimine sahip.
 
 
Çoğu kulaklık modelinden farklı olarak 6 mm yerine 10 mm Neodymium sürücüleri bulunan kulaklık, böylelikle yüksek bass performansı ortaya koyabiliyor. İnce tasarlanan kablosu dolanmayan ürün, 20 Hz – 20 kHz frekans aralığını da aktif olarak kullanıyor. Maksimum 10 mW çıkış gücü veren cihaz, dahili mikrofonuyla telefon görüşmeleri için de kullanılabiliyor. Kablosunda kontrol butonları yer alan ürün, değiştirilebilir kulak pad’lerine de sahip.
 
 
Razer Hammerhead USB-C herkese hitap ediyor
 
Razer’ın yeni kulak içi kulaklığı sadece oyun değil müzik için de kullanılabiliyor Yani oyuncular yanında müzik dinlemek isteyenler için de uygun olan ürün, özel bir taşıma kılıfıyla geliyor. 3.5 mm kulaklık girişine elveda dediğimiz günümüzde USB-C portuyla dikkat çeken Hammerhead, 80 dolar yurt dışı satış fiyatına sahip.
 
 
log
490075
Bu haberler ilginizi çekebilir