Razer'ın Yeni Kablosuz Faresi; Lancehead!

Razer, yeni kablosuz oyuncu faresi Lancehead'i tanıttı. Peki Razer'in yeni kablosuz faresi Lancehead'in özellikleri neler, buyurun birlikte bakalım.
27 Nisan 2017 23:35
Razerın Yeni Kablosuz Faresi; Lancehead!
Razer, yılan familyasından türlerin adını taşıyan oyuncu ekipmanlarını piyasaya sürmeye devam ediyor. Şirket son olarak, dünyanın en gelişmiş kablosuz oyuncu faresi sloganıyla mızrakbaşlı çıngıraklı yılan anlamına gelen Lancehead modelini tanıttı.
 
Razer Lancehead kablosuz oyuncu faresi özellikleri
 
Razer Lancehead, şirketin Adaptif Frekans Teknolojisi ile birlikte geliyor. Bu teknoloji sayesinde yüzde 100 aktarım kararlılığı sağlanmakta. Gelişmiş teknolojiyle, frekans aralıkları herhangi bir parazite karşı milisaniyelik aralıklarla taranıyor ve oyun faresinden sisteme gecikme olmaksızın veri iletimi sağlamak için frekans kesintisiz olarak değiştiriliyor.
 
 
Gerçek 16,000 DPI 5G lazer sensör ve 210 IPS detaylarına sahip olan Lancehead, 50 G hızlanma ile her hareketinizi kaçırmadan takip edebiliyor. Hibrit bir belleğe sahip olan fare hem bütünleşik hem de bulut belleğe sahip. Bu anlamda ayarlarınızı ister farenizde ister bulutta tutabiliyor ve internet erişiminiz olmasa da istediğiniz profili kolayca aktif edebiliyorsunuz. Lancehead, bu esnekliği Synapse Pro (Beta) ile sağlamakta.
 
 
Hem sağ hem de sol el ile kullanılabilir şekilde tasarlanan fare, 9 bağımsız olarak programlanabilir tuşa ve oyuncu sınıfı kaydırma tekerleğine sahip. Fare anahtarlarında da Razer Mekanik Fare Anahtarları kullanılıyor. Razer Chroma aydınlatma ile ürün 16.8 milyon özelleştirilebilir renk seçeneğine sahip. Ürünün şarjının ise aydınlatma aktifken bile 24 saat kadar kullanım sunduğu belirtiliyor. Ayrıca fareyi isterseniz 2.1 metrelik kablosu ile USB ile de kullanmanız mümkün.
 
Razer Lancehead kablosuz oyuncu faresi, Mayıs ayı içerisinde 90 avroluk fiyat etiketiyle satışa sunulacak.
 
 
 
shiftdelete
425505
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Facebooktan Yeni Bir Patent Daha!

  Facebook'tan Yeni Bir Patent Daha!

  Facebook'un aldığı yeni patent sayesinde artırılmış gerçeklik gözlüğü üzerindeki çalışmasının da detayları ortaya çıktı.
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama