Rakamlar Note 7 Kullanımının Arttığını Gösteriyor!

Geçtiğimiz günlerde Samsung, Galaxy Note 7 modelinin üretimini durdurduğunu açıklamıştı.Ayrıca kullanıcıları cihazlarını kapatarak iade etmeleri konusunda bilgilendirmişti. Ancak, kullanıcılar Galaxy Note 7'yi bırakmak istemiyorlar.
14 Ekim 2016 20:11
Rakamlar Note 7 Kullanımının Arttığını Gösteriyor!
Güney Koreli akıllı telefon üretici Samsung'un Galaxy Note 7 modeli, sahip olduğu donanımsal özellikleri ve estetik tasarımı ile bir anda tüm ilgiyi üzerine toplamayı başarmıştı. 
 
Ancak, telefonun satışa sunulmasının ardından başlayan batarya kaynaklı patlamalar firmanın tüm cihazları toplayarak sorunsuz cihazlarla değiştirme kararı almasına neden oldu.
 
 
Değişim programı kapsamında verilen ve güvenli olarak nitelendirilen Note 7'ler de patlayınca Samsung, üretimi durdurduğunu açıkladı. Kullanıcılara ise cihazlarını hemen kapatmaları ve iade için beklemeleri bildirildi.
 
Galaxy Note 7 Kullanıcıların Gözdesi Haline Heldi!
 
Ortaya çıkan yeni raporlar, sorunların yaşanmaması halinde rahatlıkla yılın en iyi telefonu seçilebilecek olan Galaxy Note 7'yi kullanıcıların bırakmak istemediğini bir kez daha gözler önüne seriyor.
 
Galaxy Note 7, patlama olayları ile ilk defa gündeme geldiğinde satışlarda belirli bir düzlemde iniş çıkışlar yaşanıyor. Ancak, Güney Koreli üreticinin yenilediği telefonların patlaması ve sonrasında üretimi durdurduğuna dair açıklama yapması, kullanım oranlarında ciddi bir yükseliş yaşanmasına neden oluyor.
 
 
Kullanmakta olduğunuz Galaxy Note 7'yi oldukça beğenmiş ve iade etmek istemiyor olabilirsiniz. Ancak patlama konusunu dahi bir kenara bırakalım, Samsung'un üretimini durdurduğu bir telefona teknik destek vermeyeceğini ve bu telefonunun hiç bir zaman güncelleme almayacağını unutmamalısınız.
shiftdelete.net
653494
Bu haberler ilginizi çekebilir