Prisma'da Yeni Güncelleme!

Kısa sürede çok fazla kullanıcı tarafından kullanılmaya başlayan Prisma uygulaması için önemli bir güncelleme geldi!
21 Aralık 2016 19:56
Prismada Yeni Güncelleme!
Mobil cihazlardaki en farklı fotoğraf düzenleme uygulaması olan Prisma için önemli bir güncelleme yayınlandı. y güncelleme ile yaptığınız çalışmalar daha geniş kitlerle hitap edecek.
 
Prisma güncellendi
 
Yaz dönemlerinde sunulan Prisma uygulaması, çok farklı çalışma mantığı ve sıra dışı fotoğraf düzenleme algoritması ile kısa sürede popüler hale gelen bir uygulama oldu. Bu süre zarfında çok sayıda yazılım iyileştirmesi yayınlanırken, hazırlanan son güncelleme ile kullanıcıların etrafında paylaşılanları görmesi sağlandı.
 
 
iOS için yayınlanan ve kısa süre için de Android cephesinde de yayınlanacak olan bu güncelleme ile kullanıcılar bulundukları bölgelerdeki paylaşımları ve çalışmaları görebilecek. Bu sayede kullanıcıların yaptığı çalışmalar beğenilere de açılmış oluyor. Özetleyecek olursak Prisma uygulamasında da fenomenlik olma dönemi başlıyor diyebiliriz. 
 
Güncelleme ile gelen yeni bir özellik ise çözünürlük tarafında oldu. Görüntü oranı konusunda serbestlik gelirken, gelişmiş kırpme özelliği ile tam ekran desteği geldi. Çözünürlük ise 1080 x 1080 seviyesinden 2300 seviyesine çıkartıldı.
 
shiftdelete
Etiketler : Android , güncelleme , iOS , Prisma , uygulama
725840
Bu haberler ilginizi çekebilir