Porsche'un Yeni Gözdesi Macan Turbo Karşınızda!

Porsche Macan Turbo Exclusive Performance Edition, Macan Turbo modelinde performans odaklı özel bir varyant. Ayrıca araçta harika iç ve dış tasarım detayları mevcut.
21 Ekim 2017 17:10
Porscheun Yeni Gözdesi Macan Turbo Karşınızda!
Porsche Macan Turbo Exclusive Performance Edition, Macan Turbo modelinin performans odaklı özel bir varyantı. Bu modelde ayrıca Porsche’nin Exclusive Manufaktur departmanı tarafından uygulanan iç ve dış tasarım detayları mevcut.
 
Porsche Macan Turbo Exclusive Performance Edition teknik özellikleri
 
Macan Turbo Exclusive Performance Edition’ı mevcut Macan Turbo’nun performans paketinden ayıran şey, 21 inçlik 911 Turbo Design jantları, standart LED farları ve renkli LED stop lambaları gibi nitelikler. Aracın yan tarafında bulunan hava bükücüler ve Macan Turbo nişanı gibi parçalar da Karina kırmızısı ile renklendirilmiş. Porsche nişanı ise parlak siyah olarak araçta yerini almış.
 
 
Aracın iç kısmında kırmızı ve siyah teması hüküm sürmeye devam ediyor. Siyah deriden tasarlanmış iç mekanı, koltuk minderlerindeki kırmızı vurgular ve Alcantara eklemeleri süslüyor. Kırmızı rengin hükmü; kafalıklardaki “turbo” yazılarında, emniyet kemerlerinde ve deri kaplı viteste devam ediyor.
 
 
Kaputun altında ise ne yazık ki özel bir güç bekleyemiyoruz. Nitekim Porsche, bu modelde Macan Turbo’nun performans paketinde kullanılan aynı 440 beygirlik motoru kullanmış. Bu özel model, yine de standart Macan Turbo’dan 40 beygir daha güçlü ve 0’dan 100 km/sa hıza 4.4 saniyede ulaşabiliyor.
 
Şu an için araç yalnızca Almanya pazarında 116,091 eurodan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Karşılaştırmak gerekirse, Macan Turbo’nun performans paketi ise 113,865 euroluk bir fiyat etiketine sahip.
 
 
 
shiftdelete
675013
Bu haberler ilginizi çekebilir