Pokemon GO'ya Yeni Güncelleme Geldi!

Pokemon GO için yeni güncelleme yayınlandı. Yeni güncelleme ile ne gibi değişiklikler ve yenilikler geldi? Detaylar haberimizde...
22 Mart 2017 14:27
Pokemon GOya Yeni Güncelleme Geldi!
Pokemon GO yaz aylarının yaklaşması ile birlikte güncellemeler konusunda işleri hızlandırmaya başladı. iOS ve Android için yeni gelen güncelleme mekaniklere etki etmiyor ama önemli değişiklikler için altyapı hazırlanıyor.
 
Pokemon Go için yeni günlük görev
 
Artık Pokemon Go oyuncuları 7 gün boyunca First PokéStop of the Day meydan okumasını tamamlarlarsa, rastgele bir evrim eşyası kazanacaklar. Android cihazlar için 0.59.1 ve iOS cihazlar için 1.29.1 olarak geçen bu yeni versiyon, aynı zamanda oyun içerisinde görülen metin bazlı hataları da gideriyor.
 
 
Niantic Labs tarafından yapılacak devasa güncellemeyi de merakla bekliyoruz. Önümüzdeki dönemde daha fazla Efsanevi Pokemon oyuna eklenecek. Ayrıca yapıma takas sistemi de gelecek. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre, bu takas sistemi online olarak kullanılamayacak. Sadece yakın olduğunuz kişilerle Pokemon'larınızı değiş tokuş yapabileceksiniz.
 
shiftdelete
173123
Bu haberler ilginizi çekebilir