• Anasayfa
  • Oyun
  • Pokemon Go'ya Yeni Bir Güncelleme Daha Geldi!

Pokemon Go'ya Yeni Bir Güncelleme Daha Geldi!

Pokemon Go için yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Pokemon Go'nun eski popülerliğini kazanması için sürekli yeni güncellemeler ekleniyor. Peki, yeni güncelleme de neler var?
21 Haziran 2017 13:12
Pokemon Goya Yeni Bir Güncelleme Daha Geldi!
Oldukça başarılı bir çıkış yaparak tüm dünyayı kasıp kavuran Pokemon Go'ya olan ilginin tekrar artmasını isteyen Niantic, yayınladığı yeni güncellemeler ile oyuna yeni özellikler kazandırmaya devam ediyor.
 
Android için 0.67.1 sürümüne, iOS için ise 1.37.1 sürümüne güncellenen Pokemon Go'nun, kazandığı yenilikler ile bu yaz tekrar popüler hale gelmesi hedefleniyor.
 
Pokemon Go için yeni özelliklere kavuştu!
 
Güncelleme ile birlikte oyunun yapısında köklü değişiklikler gerçekleştiren Niantic, uzun süre spor salonlarında bırakılan pokemonların savaş yeteneklerinin azalacağını belirtirken, yeni Raid sistemini oyuna dahil etti.
 
 
Standart pokemonlara göre oldukça büyük boyutlara sahip olan Raid Pokemonlar, oyun içerisinde gerçekleşen mücadeleye doğrudan etki ederek Pokemon Go'ya yeni bir soluk kazandıracak.
 
Raid ile birlikte çıkış yapan ilk karakterler Tyranitar ve Alakazam olurken, tüm oyun içi yeniliklerin aktif olması için kullanıcıların güncellemenin dağıtımının tamamlanmasını beklemesi gerekiyor.
 
shiftdelete
162964
Bu haberler ilginizi çekebilir