Pokemon GO Apple Watch'lara Geliyor!

Bu yıla damga vuran oyun Pokemon Go'nun Apple Watch için uygulaması çok yakında sevenleri ile buluşacak.
23 Aralık 2016 16:03
Pokemon GO Apple Watchlara Geliyor!
Niantic tarafından Apple Watch için Pokemon GO’nun sunulmasının geciktirilmesi sonrasında iptal söylentileri ortaya çıkmış ve şirket böyle bir şey olmadığını ifade etmişti. Şirket, son olarak beklenen desteği kullanıcılarına sunmuş durumda.
 
Pokemon GO sonunda Apple Watch için sunuldu
 
Pokemon GO’nun Apple Watch için sunulmasıyla birlikte Oyuncular artık çevresindeki dünyayı bileklerinden keşfedebilecek ve deneyimleyebilecekler. Vahşi bir Pokemon arayışındaysanız veya Pokemon Gold ve Pokemon Silver video oyunlarında keşfettiğiniz bir Pokemon’u yumurtadan çıKarmaya çalışıyorsanız bunu uygulamayla akıllı saatinizden gerçekleştirmeniz mümkün olacak.
 
 
Sorunsuz bir şekilde Pokemon GO oynamak ve hayal gücünü bir araya getirmek için tam tamına uygun olarak nitelendirilen Apple Watch’ta hızlı dokunuşlarla etrafınızdaki Pokemon’ları keşfedebilecek ve PokeStop’lardan öğeler toplayabileceksiniz. Bir Pokemon’a rastladığınızdaysa onu iPhone ile yakalamanız gerekiyor.
 
Apple Watch üzerinden oyun oturumlarınızı, kişisel aktivite halkalarınızı takip edebilmeniz ve Pokemon yumurtası çıkarmak için mesafeyi sayarak idman yapabilmeniz de mümkün. En güzeliyse etrafta PokeStop’lar olduğunda ve bunlardan öğe topladığınızda ya da yumurtadan çıkma ve madalya durumlarında bildirimler alabilmeniz.
 
Bu güncelleme ile birlikte oyunun ülkemiz için de sunulduğu konusunda ümitlendiyseniz, maalesef böyle bir durum hala söz konusu değil.
 
shiftdelete
Etiketler : Apple , Apple Watch , iphone , pokemon go
358551
Bu haberler ilginizi çekebilir