• Anasayfa
  • Oyun
  • PlayStation 4 Slim Beyaz Renk Seçeneği Sunuyor!

PlayStation 4 Slim Beyaz Renk Seçeneği Sunuyor!

Sony, PlayStation 4'ün Slim modeline beyaz renk seçeneğini eklediğini duyurdu. İşte karşınızda beyaz PlayStation 4 Slim!
10 Ocak 2017 15:08
PlayStation 4 Slim Beyaz Renk Seçeneği Sunuyor!
Sony tarafından PlayStation 4 Slim modeli için Buzul Beyazı (Glacier White) adlı renk seçeneğinin getirileceği açıklandı. İşte, yeni renk seçeneği hakkındaki detaylar.
 
PlayStation 4 Slim Buzul Beyazı çıkıyor
 
İlk olarak 23 Şubat’ta Japonya’da ve 24 Şubat’ta Avrupa’da piyasaya sunulacak olan Buzul Beyazı PlayStation 4 Slim’lerin 500 GB olan modeli 299 avroluk fiyat etiketine sahip olacak.
 
Rengi dışında ayırt edici hiçbir özelliği olmayan modelin, sadece farklı Oyun ve aksesuar paketleriyle sunulabileceği düşünülüyor.
 
 
ABD içinse bu renk seçeneğinin sunulup sunulmayacağı konusunda henüz herhangi bir açıklama yapılmış değil. Öte yandan sunulmaması gibi bir ihtimali de pek düşünmüyoruz.
 
 
PlayStation 4 Pro için de farklı renk seçenekleri sunulacağı konusunda bir açıklama da Sony cephesinden henüz gelmedi. Bir süre sonra üst seviye konsol için de böyle bir hamlenin yapılabilme ihtimali, şimdiye kadarki sürece baktığımız oldukça yüksek gözüküyor.
 
 
Bakalım PlayStation 4 Slim Buzul Beyazı ülkemizde hangi tarihte çıkış yapacak?
 
shiftdelete
156323
Bu haberler ilginizi çekebilir