PlayStation 4 İçin 4.50 Güncellemesi Bugün Yayınlandı!

PlayStation 4 için beklenen 4.5 güncellemesi bugün yayınlandı. 4.5 güncellemesi ile yeni değişiklikler geldi. Ayrıntıları haberimizde...
09 Mart 2017 18:33
PlayStation 4 İçin 4.50 Güncellemesi Bugün Yayınlandı!
PlayStation 4, 4.50 güncellemesi bugün yayınlandı. Harici HDD desteği, özel duvar kağıdı gibi çok sağlam güncellemeler sunan 4.50 ile oyuncular için yeni süreç başlıyor.
 
 
PlayStation’ın içerisinde yeterli boyut bulunmamasından dolayı ellerinde ki oyunları silmek zorunda kalan birçok kullanıcı bundan sonra silmek yerine oyunlarını yedekleyerek, daha sonra oyunu yüklemek istediklerinde baştan indirmek zorunda kalmayacaklar.
 
PlayStation 4 sahipleri, bu güncellemeyi çok uzun süreden beri bekliyorlardı. Günümüzde normal bir AAA oyunun boyutu 50 GB’ı geçiyor. Durum böyle olunca birçok PS4 kullanıcısı, oyunlarını kutulu almak zorunda kalıyordu. Hatta bir süre sonra kutulu oyun almak bile sorunu çözmemeye başladı. Kutulu oyun alıp üzerine 20 GB güncelleme yapan oyunlar dahi var. Bu yeni güncelleme PS4 oyuncularını önemli ölçüde rahatlattı.
 
Bunun dışında PS4 oyuncuları, bundan sonra istedikleri fotoğrafı arka plan fotoğrafı olarak ayarlayabilecek. Ayrıca, profiliniz için özelleştirilebilir ana renk de seçebileceksiniz.
 
Bu, daha önce de belirttiğimiz gibi devasa bir güncelleme. PlayStation 4 Pro sahiplerini de düşünen 4.50 güncellemesi, PS4 Pro’lara Boost modu özelliği getirdi. Bu özellik sayesinde oyunların FPS’ini zıplatabilirsiniz. Bu özellikle birlikte PS4 Pro’nun bir anlam kazandığını düşünüyoruz. Bu modun yalnızca PS4 Pro’da çalışacağını belirtelim.
 
 
Ayrıca bu güncelleme ile birlikte PlayStation VR için de bir güncelleme geldi. PSVR oynarken, PlayStation 4’ün ana ekranına gittiğiniz zaman düşük çözünürlük ile karşılaşıyorduk. Bundan dolayı birçok kişi, korku seansları geçirdi. Gözlerimi bozdu bu alet diye. Bu güncelleme ile birlikte bu sorunda ortadan kalkıyor. Bununla birlikte, sinematik mod’da PSVR’ınızın ekran boyutu, küçük veya orta olursa, kare hızı otomatik olarak 90’dan 120 Hz’e çıkacak.
 
 
 
PS4 oyuncularının bu haberlere çok sevineceğine eminim. Özellikle, Harici Disk özelliği, gelmesi gereken bir özellikti. Elinizde PS4 veya PS4 Pro varsa, girip bir kontrol etmeniz yararınıza olacaktır.
 
 
 
webtekno
683809
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
 • Jeff Bezos, Bill Gatesi Geride Bıraktı!

  Jeff Bezos, Bill Gates'i Geride Bıraktı!

  Uzun süre dünyanın en insanı unvanını elinde bulunduran Bill Gates, artık dünyanın en zengin insanı değil. Bu koltuğun sahibi artık Jeff Bezos. İşte Amozon'un kurucusu Jeff Bezos'un serveti...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama