Pinterest artık Türkçe !

Milyonlarca kişinin hayallerini astığı, geleceklerini planladığı ve ilham aldığı popüler sosyal ağ Pinterest, websitesi, IOS ve Android uygulamalarıyla bugün Türkçe yayınına başladı.
20 Aralık 2013 17:31
Pinterest artık Türkçe !
Pinterest Uluslararası Direktörü Matt Crystal, Türkiye’nin zengin yemek kültürü, turizmi, tarihi, seyahat destinasyonları, büyüyen tasarım ve moda endüstrisinin Pinterest üzerinde paylaşılan görselleriyle daha fazla insan tarafından kolaylıkla keşfedilebileceğini ve paylaşımın artabileceğini söyledi. Crystal, Türkçe Pinterest’in, Türk kullanıcılar için bu tecrübeyi geliştirmenin ilk adımı olduğunu sözlerine ekledi.   
 

Pinterest üyeleri, sevdikleri websiteleri ve bloglardaki içerikleri kendi sayfalarına ekleyebilir hatta başkalarının kendi sayfalarına ekledikleri içerikleri de keşfedebilirler. Eklemeyi diğer sitelerden daha kolay hale getirmek için Pin It button ‘ı kendi arama butonlarına ekleyebilir, Twitter ve Facebook sayfalarında paylaşabilirler. Türkçe sayfaya giriş yapmak için sayfanın sağ üst bölümünde adınızı tıkladıktan sonra Settings bölümüne girip, Language kısmından Türkçe’yi seçmek yeterli olacak.

Türkçeyi seçmek için yapılması gerekenler

 
Pinterest üyeleri, sevdikleri websiteleri ve bloglardaki içerikleri kendi sayfalarına ekleyebiliyor, başkalarının kendi sayfalarına ekledikleri içerikleri de keşfedebiliyorlar.
 
Eklemeyi diğer sitelerden daha kolay hale getirmek için Pin It button'ı kendi arama butonlarına ekleyebiliyor, Twitter ve Facebook sayfalarında paylaşabiliyorlar.
 
Türkçe sayfaya giriş yapmak için sayfanın sağ üst bölümünde adınızı tıkladıktan sonra Settings bölümüne girip, Language kısmından Türkçeyi seçmek yeterli olacak.
Etiketler : Pinterest , sosyal medya
588710
Bu haberler ilginizi çekebilir