Pilli Kulaklık Patladı!

Patlayan telefonlardan sonra bir de patlayan kulaklık haberi geldi. Bir yolcu uçakta müzik dinlerken pilli kulaklığı patladı. İşte ayrıntıları
15 Mart 2017 16:31
Pilli Kulaklık Patladı!
Son dönemde ne yazık ki birçok patlayan akıllı telefon haberi yaptık. Bu sefer de ilk kez bir kablosuz kulaklığın alev alma durumu ile karşı karşıyayız.
 
 
38,000 feet'te patladı!
 
Bejing'ten Melbourne'e giden talihsiz kadın, kablosuz kulaklığı ile müzik dinlerken bir anda neye uğradığını şaşırmış. Çünkü içerisinde batarya bulunan kulaklık, büyük ihtimalle fazla ısınmadan dolayı kullanıcısının kafasındayken alev aldı.
 
Emniyet birimleri kulaklığın marka modelini açıklamazken, Avustralya Taşımacılık Güvenlik Bürosu yaptığı açıklamada patlamanın büyük ihtimalle fazla ısınmadan kaynaklandığını belirtti.
 
 
Fotoğraflardan görebildiğiniz üzere patlama sonrası ismi açıklanmayan talihsiz kadının yüzünden simsiyah bir iz oluşmuş durumda.
 
Konuyla ilgili güvenlik bürosuna ifade eden kadın, "Başımı çevirdiğimde yüzümde bir sıcaklık hissettim. Hemen elini yüzüme götürdüğümde sıcaklığın kulaklıktan geldiğini anladım ve onu hemen koridora doğru fırlattım" sözlerine yer verdi.
 
Bakalım önümüzdeki günlerde bu patlama olayına karışan kablosuz kulaklığın markası ve modeli açıklanacak mı.
 
 
shiftdelete
172061
Bu haberler ilginizi çekebilir