• Anasayfa
  • Oyun
  • PES 2018 Kısa Bir Süreliğine Beta Sürecinde Kullanıcılara Açıldı!

PES 2018 Kısa Bir Süreliğine Beta Sürecinde Kullanıcılara Açıldı!

Merakla beklenen PES 2018'den yeni bir haber geldi. Konami, PES 2018'i Beta sürecinde tüm kullanıcılara açtı. Kısa bir süreliğine açılan PES 2018'in ayrıntıları haberimizde...
21 Temmuz 2017 11:56
PES 2018 Kısa Bir Süreliğine Beta Sürecinde Kullanıcılara Açıldı!
Konami tarafından hazırlanan ve Sonbahar aylarında piyasaya sürülmesi beklenen Pro Evolution Soccer 2018'in beta süreci başladı. Hem de betaya katılmak için PlayStation Plus ya da Xbox Live Gold üyeliğine ihtiyacınız yok.
 
Betada neler yer alıyor?
 
Pro Evolution Soccer 2018'in herkese açık betası oldukça kısıtlı seçeneklerle oyunculara sunulmuş durumda. Seçilebilir iki takım, bir stadyum, iki farklı saat dilimi ve yine iki farklı hava durumu beta içerisinde yer alıyor.
 
 
Seçilebilen takımlar ise milli takımlar düzeyinden belirlenmiş ve bu takımlar da Brezilya ve Fransa ülkelerinden başkası değil. Konami'nin neden bu iki ülkeyi tercih ettiği ise merak konusu.
 
 
Betayı ilginç kılan tek özellik ise 1'e 1 oynanışın yanında üç kişiye karşı üç kişinin de maç yapabilmesine imkan tanıması. Bunun dışında az önce de belirttiğimiz gibi konsollarda herhangi bir paralı üyelik servisine de ihtiyaç duymuyor.
 
 
Son olarak Konami'nin beta sürecinde yaşanabilecek sorunların farkında olduğunu ve bu sorunların beta sürecinin ardından tamamen ortadan kaldırılacağını açıkladığını, beta sürecinin ise 31 Temmuz tarihine kadar devam edeceğini belirtelim.
 
shiftdelete
291202
Bu haberler ilginizi çekebilir