Pes 2018 Duyuruldu!

Konami, merakla beklenen oyunu PES 2018'i yayınladığı video ve resimlerle resmi olarak duyurdu. İşte detaylar...
17 Mayıs 2017 23:42
Pes 2018 Duyuruldu!
FIFA ve PES serileri yıllardır birbirleriyle kıyasıya mücadele veriyor. Fakat geride bıraktığımız son 2 yılda PES, önceki değerini kaybetti. Fakat yeni oyunuyla kaybettiği değeri yeniden kazanmasını ümit ediyoruz.
 
 
PES 2018 çıkış tarihi belli oldu!
 
Konami, geçtiğimiz saatlerde bir video ile PES 2018'i resmi olarak duyurdu ve oyunun 14 Eylül 2017 tarihinde piyasaya sürüleceğini de doğruladı.
 
Ayrıca Konami bununla kalmayıp PC oyuncularına oyunun konsollardaki standartlarıyla geleceğine de söz verdi. Tüm bunların yanı sıra oyuna dair görseller de yayınlandı. Haberimiz boyunca yayınlanan bu görsellere göz atabilirsiniz.
 
 
Yapılan açıklamalara göre PES 2018, birbirinden güzel yeni mekaniklerle geleceği söylendi. Yani oyunda bulunan neredeyse çoğu mekanik geliştirilerek biz oyunculara sunulacak. Geliştirilen mekanikler arasında topu koruma mekaniği de yer alıyor.
 
 
Yani diğer oyunlara göre topu etkili bir şekilde koruyabileceğiz. Topu koruma mekaniğinin yanı sıra top kontrolü, penaltı ve serbest vuruşlar da neredeyse baştan yapıldı diyebiliriz. Kısacası PES 2018 gümbür gümbür geliyor.
 
 
Yenilenen mekaniklerin yanı sıra, Random Selection Match ve Co-Op isimli oyun modlarını da uzun bir aradan sonra PES 2018'de görebileceğiz.
 
 
 
 
 
shiftdelete
728831
Bu haberler ilginizi çekebilir