Performans Arttıran 5 Android Uygulama

Android telefon ya da tabletinizin performansından memnun olmayanlar için bir listemiz var. İşte Android telefon ya da tabletlerin performansını arttıracak 5 başarılı uygulama...
14 Aralık 2015 16:59
Performans Arttıran 5 Android Uygulama
Android telefon ve tabletlerin performansını arttırmak için kullanabileceğimiz başarılı uygulamalar listemize hoş geldiniz. Bu yazımızda, Android cihazların işlemci ısısından pil performansına, pek çok sorununu çözecek uygulamaları, sizler için sıralıyoruz. İşte Android telefon ve tabletleri rahatlatacak 5 uygulama.
 
 
Power Clean
 
Android telefon ve tabletinizdeki gereksiz dosya ve verileri temizleyebileceğiniz en iyi uygulamalardan biri olan Power Clean, küçük boyutu işe giriş seviye cihazlarda bile sorunsuz kullanılabiliyor.
 
 
 
 
 
Avast Battery Saver
 
Android için en iyi pil tasarrufu uygulamalarından biri oolan Avast Battery Saver ile akıllı telefon ya da tabletinin pil performansından şikayetçi olan kullanıcılar, sorunlarını büyük oranda çözebilirler.
 
 
 
 
 
Profesyonel Telefon Soğutucu
 
Akıllı telefonunun ısınmasından rahatsız olan kullanıcıların işlemci ısısını düşürebileceği başarılı uygulamalardan olan Profesyonel Telefon Soğutucu, Android 2.1+ cihazlarda sorunsuz kullanılabilmekte.
 
 
 
 
 
Greenify
 
Android telefon ve tabletlerde arka plana çalışıp gereksiz yere sistemi yoran uygulamaları uyutmak için kullanabileceğiniz Greenify uygulaması ile akıllı telefon ve tabletlerin işlemci ve RAM'ini rahatlatabilirsiniz.
 
 
 
 
 
Mavi Işık Filtresi
 
Esasında geceleri akıllı telefonunuzun gözünüzü yormaması için geliştirilen fakat başka bir işlevi de olan Mavi Işık Filtresi, ekran ışığını kısması nedeniyle pil ömrünü büyük oranda arttırabiliyor.
 
 
shiftdelete
387077
Bu haberler ilginizi çekebilir